Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen az ideális anyós?

Milyen az ideális anyós?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 15:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%

Mint az anyám és az én anyósom. Segít, ha tud, de nem szól bele semmibe ha nem kérdezzük. Ha kérdezzük a véleményüket, akkor sem erőltetnek semmit, max. javasolnak.


Nem akarnak minket szétszedni, hanem családtagként kezelik a másik párját.

2014. febr. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
3%
halott...
2014. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
86%

Kb mint az én anyósom. Elfogadja hogy a fia engem választott. Azért sem kritizálja, mert 3 évvel idősebb vagyok.


Elfogadja hogy már külön család vagyunk, és nem lóg mindig a fia nyakán. Havonta szoktuk látogatni. Ha valami miatt nem tudunk menni (most pl a férjem beteg) akkor nem hisztériázik, hanem megérti...


Úgy gondolja hogy ehető a főztöm, és finomak a sütijeim és a palacsintám:)


Nem szól bele semmibe, kérés nélkül nem osztogat tanácsokat és hasonló dolgok.


Nem kérdezgeti folyton hogy mikor lesz unoka mert tudja hogy nem lesz, azt is tudja hogy miattam, és azt is hogy ez fáj nekem és nem feszegeti a dolgot....(ellentétben más rokonnal)


Magyarul normális.

2014. febr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
97%
Mint amilyen anyóst ő is szeretett volna magának. Úgy viselkedjen mint ahogy ő is elvárja hogy vele úgy bánjanak.
2014. febr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
3 kg urnával együtt.
2014. febr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 attila969 válasza:
25%
Ha olyan mint a sör......hideg,fent van az asztalon és fel van bontva:D:D
2014. febr. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!