Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Milyen az ideális anyós?

Milyen az ideális anyós?

Figyelt kérdés

2014. febr. 14. 15:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
porhanyós
2014. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem okoskodik, nem diktál.
2014. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

3000km-re lakik,nincs telefonja és internete,és megelégszik azzal ha évente egyszer 2 napra meglátogatjuk.


Álom,álom,édes álom...

2014. febr. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Mint az enyém... azt nézi, hol tud segíteni, és nem azt, hogy mibe szóljon bele...
2014. febr. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

mindenkinek más



nem kritizál, nem szól bele, kérésre ad tanácsot, nem tud mindig mindent szerinte jobban, nem zaklat, de azért érdeklődő..

tehát egy olyan ember akivel általánosságban is szívesen tölti az ember az idejét.

pl az édesanyám ilyen, ilyen a párommal is


az anyósom nem ilyen, sajnos, de így hogy 200km-re lakik jó a kapcsolatunk, ha minden héten találkoznánk akkor nem jönnénk ki

2014. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Az a 3000 ezer kilométer nem kevés?
2014. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Mint az édesanyám, férjem szerint (is) nagyon jó anyós, nem kívánhatna jobbat! nagyon jól megértik egymást, ha bármi van és tud segíteni segít, ahogy a férjem is neki, olyan jó a kapcsolatunk,hogy mindennap bemegy hozzá egy kicsit beszélgetni.
2014. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Mi 800 km-re vagyunk tőle,de még így is sikerül neki felmérgelni minket,mert rinyál facebookon.
2014. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%

tiszteletben tartja a fiatalok szokásait, életmódját, nem szól bele mindenbe, nem akar folyton a gyereke popójából lógni.

szerencsére az én anyósom még a jó kategória, bár nem vagyunk egymás szíve csücske, de korrektül viselkedik velem, nem áskálódik.

2014. febr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Tiszteletben tartja a véleményem, azt, hogy a fiával élek, de ezért ő még az anyukája marad, szerveznek is kettesben programokat, amiért én nyilván nem háborgok. Elfogadja, ahoyg a fiamat nevelem, neveljük, az én házamban az én szabályaim vannak, nála az ő szabályai. Szereti az unokáját, nem csak nyűgnek van, de ha nem ér rá, azt is őszintén elmondja inkább, nem sózom rá a gyereket. Ha tud segít, ha kell meghallgat, tanácsot ad, vagy kioszt helyzettől függően, de érzem a szavain, hogy nekem akar jót. Ha mégis nagyon ellenkezik a véleményünk, rövidre zárjuk a témát és váltunk, senki nem sértődött meg, előfordul, hogy nem ugyanúgy gondolkozunk.

Szeretettel van a fia, menye, unokája, egész családja felé és ez viszonzásra is talál. Ahol tudunk mi is segítünk... kölcsönös odaadás van, senki nem fúr senkit, ha valami nem tetszik odamegyek és megmondom, pont.

2014. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!