Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm családja teljesen...

A barátnőm családja teljesen ki készít, meg oldás?

Figyelt kérdés
szeretem a barátnőmet de a szülei egyszerű de sajnos buta emberek, vannak dolgok amit hiába mondasz el nem fogják érteni ezért inkább meg sértődnek vagy nekik áll feljebb, segítőkész vagyok ők ezt könnyen ki is használják és sajnos már odáig fajultak a dolgok hogy én vagyok már a hibás ha nem segítek folytonossággal, mivel nem rendelkeznek gépjárművel sem jogsival ezért ez is teljesen természetes hogy én bármikor bármilyen szükségletükre a kocsimmal is rendelkezésre állok ,ezek csak pár dolgok sajnos több évet nem lehet le írni, volt már valaki hasonló helyzetbe ? az lenne a meg oldás ha el költözne de sajnos erre semmi ki látás nincs hozzám nem tud jönni rajtam kívűl álló okokból.

#anyós.család
2014. febr. 10. 21:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
50%
Elégé eltúlzod szerintem.
2014. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
az lenne a megoldás, ha gyakorolnád az igekötős igék helyesírását
2014. febr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Hát ez nagyon rossz helyzet, nekem már volt hasonló. Semmi bíztatót nem tudok írni, 2 évig voltam az akkori barátommal, a szülei eleinte nagyon szerettek, de elvárták, hogy az ő látásmódjuk szerint cselekedjek. Elmagyarázni, megértetni nem lehetett velük semmit, és az lett a vége, hogy az igyekezetem ellenére a szakítás után én voltam a rossz, és a kicsi fiuk életének elrontója stb...


Arra kellett rájönnöm, hogy az alma nem esik messze a fájától, ritka hogy ilyen szülők gyereke ne örököljön ebből semmit.

Meg hosszútávon gondolkozva nagyon sokat számítanak a szülők, a későbbi gyerekek nagyszüleiként sok mindenbe lesz beleszólásuk. ( persze, csak ha hosszútávon gondolkozol a lánnyal, de ha nem, akkor minek vagy vele )

Azt tenném még hozzá, hogy vannak sajnos régimódi, egyszerű emberek akik úgy gondolják, hogy a fiúk dolga eltartani a lányt, és támogatni annak családját is, és úgy bánnak vele, mint valami tulajdonnal.


Sajnos ezek azért elég égető problémák egy kapcsolatban, ilyenkor érdemes mérlegelni. És ez nem előítéletesség, hanem egy tényleg nagyon fontos dolog, ha boldog akarsz lenni.

2014. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
De mi a baj valójában , én nem is értem. Az, hogy néha elviszed őket kocsival igazán megtehetsz nekik ennyi szívességet, végül is a pároddal ők is a családod lesz.
2014. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ne haragudj de nem "néháról" van szó heti rendszerességről beszélek 1-2 a minimum de volt hogy már 3-4 x is , vásárlás el fogyott a cigi , temető járat , nincs itthon tej stb...
2014. febr. 10. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

ezt pofátlanságnak hívják


én is megéltem hasonlót, szóval két dolgot tehetsz


1. nem mész a szülőkhöz, a barátnőd megy hozzád


2. szakítasz

2014. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmesebb válaszokat .
2014. febr. 10. 22:28
 8/17 anonim ***** válasza:
59%

az összes válasz értelmes... nem írtam én semmi rosszat azzal, hogy gyakorolnod kéne a helyesírást.

a barátnőd szüleit buta embereknek tartod, akkor legalább te ne legyél az.

2014. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nem csak a párod szülei buta emberek....
2014. febr. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem a problémádat. Néha-néha nyugodtan besegíthetsz, ha meg éppen nincs kedved, akkor kinyitod a szádat és közlöd, hogy most nem és ezzel vége is a történetnek. Én a helyendben a fontosabb helyekre (temető, nagybevásárlás) elvinném őket, de egy doboz hiányzó tej, vagy cigi miatt nem furikáznék. Esetleg ezt közölhetnéd előre, hogy ehyezzetek meg bizonyos alkalmakban, a imikor tényleg szükség van rád, akkor segítesz, de miután nem élsz ott, ezért ne téged riasszanak minden csipcsup apróság miatt.
2014. febr. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!