Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A barátnőm családja teljesen...

A barátnőm családja teljesen ki készít, meg oldás?

Figyelt kérdés
szeretem a barátnőmet de a szülei egyszerű de sajnos buta emberek, vannak dolgok amit hiába mondasz el nem fogják érteni ezért inkább meg sértődnek vagy nekik áll feljebb, segítőkész vagyok ők ezt könnyen ki is használják és sajnos már odáig fajultak a dolgok hogy én vagyok már a hibás ha nem segítek folytonossággal, mivel nem rendelkeznek gépjárművel sem jogsival ezért ez is teljesen természetes hogy én bármikor bármilyen szükségletükre a kocsimmal is rendelkezésre állok ,ezek csak pár dolgok sajnos több évet nem lehet le írni, volt már valaki hasonló helyzetbe ? az lenne a meg oldás ha el költözne de sajnos erre semmi ki látás nincs hozzám nem tud jönni rajtam kívűl álló okokból.

#anyós.család
2014. febr. 10. 21:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
értem köszi, de úgy látom hogy aki nem került hasonló helyzetben az nem érti, más beszélni valamiről meg teljesen más át élni.
2014. febr. 11. 05:02
 12/17 anonim ***** válasza:
60%

Buta és pofátlan emberek ellen úgy lehet védekezni, hogy elkerülöd őket. Csúnyán hangzik, de ismered a mondást: hülyével nem szabad vitatkozni, mert lesüllyedsz az ő szintjére és legyőz a rutinjával.


Falura költöztem és épp tegnap hallottam a boltban, hogy egy idős bácsi méltatja a mai lányokat. "Nem kapálnak, nem is tudnak már azok, csak kapálozni, meg a lábukat a csillár felé mereszteni". Hát nem kicsit kezdett felmenni bennem a pumpa, de visszafogtam magam, mert nem lett volna értelme vitatkozni vele. Úgysem értené meg, hogy a mai lányok többsége tanult krumplikapálás helyett, nyelveket beszél, több, mint napi 8 órában dolgozik, mellette gyereket nevel, háztartást vezet, és az utolsó problémája az, hogy növényt termesszen. Gyed/gyes alatt meg inkább a gyerekével tölti az idejét.

Persze az ő korabeli nők nem dolgoztak, hanem a kertben termelték meg azt, amit evett a család. De vagy-vagy. Az ember vagy dolgozik és megveszi, vagy megtermeli, de akkor az kitölti az idejét, a kettő együtt nem megy.

Bocsánat, eléggé elkanyarodtam.


Mi az a kívülálló ok, ami miatt a barátnőddel nem tudtok külön költözni? Igazából ez lenne az egyetlen járható út, ha a saját lábatokra álltok, és mondjuk csak heti egyszer fuvarozzátok őket. Úgy szervezzék a napjukat, hogy akkor mindent el tudjanak intézni. Ennél többet pofátlanság lenne elvárni a részükről. A döntéseitekbe meg nem kell beavatni őket, mert felesleges vitát generál, úgyis másként látják a világot, úgysem tudnátok meggyőzni őket.

Szerintem az egyetlen járható út az egészséges távolság. Ha ezt középtávon nem tudjátok megvalósítani, nem biztos, hogy érdemes sok energiát fektetni a kapcsolatba. Ez a sok stressz felemészti.

2014. febr. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
31%

" a szülei egyszerű de sajnos buta emberek"


Éppen olyanok, mint te. Nem értem a problémád.

2014. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13%

Ilyen fogalmazással és helyesírással nem kérdés, hogy te is az egyszer, buta emberek táborát gyarapítod. Főleg, hogy úgy látszik nem ismered azt a szót, hogy nem.

Pedig ennyi lenne, nem kell mindenre igent mondani.

2014. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
amikor írtam a szöveget egyáltalán nem a helyes írásra figyeltem (eléggé zaklatott állapotban voltam)! de aki csak azzal tud foglalkozni az inkább NE ÍRJON SEMMIT, illetve vannak olyan helyzetek az életben amit csak akkor értesz meg HA ÁT ÉLED !(ezért ne ítélj elsőnek) nem pedig valaki el meséli, de ha valaki nem tudja a kettő között a különbséget akkor az a leginkább primitívebb ember. A többieknek akik értelmes válaszokat tudtak adni azoknak köszönöm. Aki meg csak piszkálódni akar az el mehet a jó.. ba.
2014. febr. 19. 21:51
 16/17 anonim ***** válasza:
20%

"amikor írtam a szöveget egyáltalán nem a helyes írásra figyeltem"


Hát most sem...

2014. febr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
10%
A megoldás:Kalasnyikov.Hányan vannak?1tár elég lesz?
2014. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!