Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek? Teljesen kikészí...

Mit tennétek? Teljesen kikészít. (Anyós probléma)

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt itt voltak. Párom megbántott, így bementem a szobába, hgy letudjak nyugodni. Utána tisztán hallom, amint a másik szobából, jelzőkkel illet... Aztán bejött, nem engedelmeskedtem neki, mert ezek után hogy éreztem volna magam az ő társaságukba, és akkor nekem esett... MEgfogta a kezem, megszorította, én meg löktem a szobából. A párja, és az én párom egyből lefogták... Ki osztottam aztán az anyját....Na erre mit csinál? Üzenetben ócsárol engem a fiának, uszítja ellenem a fiát, és még ezek után neki áll feljebb, és rinyál, hogy nem fogom megengedni, hogy lássa az unokáját, mert egy beszámíthatatlan nő..A másik meg az, hogy párommal tegnap apukáméknál voltunk, és nem tudott írni az anyjának... A hab a tortán az volt mikor a szomszéd 14 éves kislányt hívta fel, hogy jöjjön át, nézze meg, hogy mi van a fiával... Tudom, hogy a páromat nem tudja ellenem fordítani, de úgy érzem, hogy ez fogja a kapcsolatunkat tönkre tenni... :( Már egyszerűen gyűlölöm, ma se bírtam ki, a4-es oldalnyit írtam neki diplomatikusan, és csak reménykedem benne, hogy felfogja a dolgokat. Ti mit tennétek? Nem tartanátok jogosnak, hogy nem fogom engedni, hogy az unokáját lássa, miközben mindenféle hazug csitrinek állít be??


Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett a kérdésem, de már muszáj volt leírnom.


2014. jan. 17. 09:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a felét sem értem, ne haragudj! Biztos nagyon zaklatott vagy...

Ki ment utánad? Ki illetett jelzőkkel? Ki esett neked?

2014. jan. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%

Az én életem onnantól nyugodt,hogy kitiltottam anyóst az életünkből.

Férjem évente kétszer meglátogatja,szülinaoján és névnapján,és ennyi,ő is rájött,hogy minden feszültség okozója az anyja volt.Én idén 5 éve,hogy nem láttam. És nem érdekel hogy a lányunkat megfosztom a nagyitól,jobb neki is így,van másik nagyija,elég ő.

2014. jan. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat. Az anyósom. Róla van most szó.
2014. jan. 17. 09:58
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló. Igen, én is így szeretném. De mondta párom, hogy majd ha tud viselkedni jöhet... Na most még el is kezdtem megsajnálni...Aztán mikor megláttam, hogy miket írt.... Na ott végképp betelt a pohár, nem fogja látni az unokát, nem leszek együttműködő még a párom kedvéért se.
2014. jan. 17. 10:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az anyósod megindult feléd? A párodék "rakták ki" a szobából? Oké, kezd letisztulni? És a kedves párod mit csinált ekőzben? Mondott valamit? Mi az ő reakciója, véleménye?
2014. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Természetesen mellettünk állt ki, az anyját kiosztotta. Mégis azzal jön, hogy ő nem akarja senkinek megtiltani a láthatást.. Megmondtam neki, hogy ha a kapcsolatunkba kerül akkor abba fog, de az anyja nem fogja látni a gyereket.
2014. jan. 17. 10:07
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Na, akkor most higgadj le kicsit! Attól, hogy egy patkány, kötözködő anyós, még lehet nagyszerű nagymama. Ezt nem tudhatod előre. Ez ronda dolog, hogy riogatod, hogy nem láthatja az unokáját. Mellesleg a gyerek koráról nem tudunk. Megvan már a baba, vagy terhes vagy? Párod melletted áll, ez jó. Tessék értelmet verni a mama buksijába, hogy ti már egy család vagytok, és ha tetszik, ha nem, ne kotyogjon bele.

(apám egy ritka bunkó ember, utálom, de a fiammal remek:))

2014. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
40%
Átérzem a helyzeted..
2014. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
még csak terhes vagyok. Csak nem találom fernek, hogy azt hiszi mindent megengedhet magának.
2014. jan. 17. 10:27
 10/19 anonim válasza:
44%
Kedves 7-es válaszoló! Úgy látszik, nem voltál hasonló cipőben. Az én anyósom is hasonló volt, de nem is látta az unokáig, csak szülinapokon...
2014. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!