Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tennétek? Teljesen kikészí...

Mit tennétek? Teljesen kikészít. (Anyós probléma)

Figyelt kérdés

Pár nappal ezelőtt itt voltak. Párom megbántott, így bementem a szobába, hgy letudjak nyugodni. Utána tisztán hallom, amint a másik szobából, jelzőkkel illet... Aztán bejött, nem engedelmeskedtem neki, mert ezek után hogy éreztem volna magam az ő társaságukba, és akkor nekem esett... MEgfogta a kezem, megszorította, én meg löktem a szobából. A párja, és az én párom egyből lefogták... Ki osztottam aztán az anyját....Na erre mit csinál? Üzenetben ócsárol engem a fiának, uszítja ellenem a fiát, és még ezek után neki áll feljebb, és rinyál, hogy nem fogom megengedni, hogy lássa az unokáját, mert egy beszámíthatatlan nő..A másik meg az, hogy párommal tegnap apukáméknál voltunk, és nem tudott írni az anyjának... A hab a tortán az volt mikor a szomszéd 14 éves kislányt hívta fel, hogy jöjjön át, nézze meg, hogy mi van a fiával... Tudom, hogy a páromat nem tudja ellenem fordítani, de úgy érzem, hogy ez fogja a kapcsolatunkat tönkre tenni... :( Már egyszerűen gyűlölöm, ma se bírtam ki, a4-es oldalnyit írtam neki diplomatikusan, és csak reménykedem benne, hogy felfogja a dolgokat. Ti mit tennétek? Nem tartanátok jogosnak, hogy nem fogom engedni, hogy az unokáját lássa, miközben mindenféle hazug csitrinek állít be??


Bocsánat, hogy hosszúra sikeredett a kérdésem, de már muszáj volt leírnom.


2014. jan. 17. 09:47
1 2
 11/19 anonim válasza:
53%
Kedves kérdező! Ha anyósod nem változik az irányodba, akkor igen is jogod van nem beengedni a lakásodba!!!!!!!!
2014. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
54%

Ha ezt hallanám,hogy ellenem hangolja a fiát,így beszélne rólam,nekem jönne mikor terhes vagyok ,ráadásul kismamaként felidegesítene,ami a babának is rosszat tesz,az tuti,hogy többet a lábát nem tenné be hozzánk.

Én nem látnám szívesen,akkor sem ,ha meglesz a baba.Majd csak ha megváltozott.

A férjed is megmondhatná neki,hogy sálljon le róla,ne a szomszéd kislányt küldje át,csak mert nem tudta elérni a fiát.

2014. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk csak most itthon vagyunk. MEg mondtam anyósnak hogy 1 ország lesz a minimum távolság, azt garantálom, mert ha kijön, addig hazajövök a gyerköccel. (holnap megyünk vissza külföldre)
2014. jan. 17. 11:19
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Utána meg az lesz a bajod le se c..ja az unokáját.Gusztustalan valakit azzal zsarolni nem láthatja az unokáját.ja a te anyád láthatja azzal nincs is baj.Nos nem mással fogsz kiszúrni a gyerekeddel.Lehet anyós is azt mondja te is beszámíthatatlan nő vagy.Olyan nincs mindig csak az egyik fél a hibás.Azért mert utálod az anyosód attól ő még imádhatja az unokát és a gyerek is a mamát.A szülő dolga a nevelés a mamáé a kényeztetés.Aztán ha azt látod a másik unokát kényezteti a tiedet meg nem,akkor meg azért vagy felháborodva mert a tied mennyivel kevesebb.A gyerek lelki világáról nem is beszélve.
2014. jan. 19. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Miért, anyám szerinted beleszol a dolgainkba? Mert ő mast se csinal. és ma irt nekem egy levelet...
2014. jan. 19. 11:04
 16/19 A kérdező kommentje:
Párom egyszem gyerek, igy nem adatik meg neki másfelől unoka (hál istennek, egy alkoholista nő kezébe gyerek...vétek)
2014. jan. 19. 11:05
 17/19 anonim ***** válasza:

Aki így viselkedik, annak én se engedném a kezébe a gyerekemet ha lenne. FŐLEG azért mert terhes vagy és így neked esik? Ami árthat a babának is...


Én pl megmondtam a férjemnek azt is. Ha gyerekünk lesz, mi fogjuk nevelni. Olyan módszerekkel amikben egyetértésre jutunk. És ha egyszer megtudom hogy anyós pl megüti a gyereket, soha többet nem fogja látni, mert nem engedem. Maximum állandó felügyelet alatt, de másképp nem.


(anyós előszeretettel nevelte a gyerekeit pofozkodással)


Amivel én nem értek egyet. Szóval én egyenlőre ezt tettem tiltólistára.


27/N

2014. jan. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Az én anyósom is 1 rémálom...gyűlölöm....a férjem bezzeg őt védi,szerinte csak jót akar. Most 8 hónapos a baba,nem engedem,h ránk szálljon,csak miatta veszekszünk egyre többet,remélem nem megy rá a házasságom. Havonta engedem meg,h hozzánk jöjjenek,de az is sok. Szóval,kitartás,vagyunk így 1 páran a hülye anyósokkal.
2014. jan. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Nekünk sajnos ráment a házasságunk anyósra. Addig mart, míg szétmentünk a fiával. Most aztán boldog lehet. Mind a fia, mind a lánya a nyakán él, mert elintézte......
2014. jan. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!