Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Elváltam már lassan 10éve de...

Elváltam már lassan 10éve de még megvan a volt férjem neve. Mennyibe kerül levetetni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
össz-vissz kb 10 000 :)
2014. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha férjhez megyek akkor ingyen van azt tudom,kapcsolatban élek de eszem ágában sem tartom még egyszer,de unom a volt férjem nevét.
2014. febr. 9. 21:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha épp akkor akarod a neved visszavenni, amikor a személyid lejár, akkor kevesebbe kerül, mert amúgy is érvényesíteni kell.De a többi cseréje is pénzbe kerül. . Ha leteszed akkor minden iratot újat kell csináltatni. Kivéve az adókártyát, mert azt nem nagyon cserélik. Úgy is szám alapján azonosítanak nem név alapján.Nekem sem adtak másikat. Tehát
2014. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

10e plusz az iratok cseréje

Tb 3000

Adó asszem ingyen

Jogsi 4000 ha kell alkalmassági hamarosan akkor plusz az

Személyi 1500

lakcímkártya 500

Autó 12e törzskönyv+ forgal(6+6)

A többi inkabb csk idô.. Telefon..bank...stb


Ingatlanod ha van azt is, a földivaalban, azt nem tudom illetekköteles-e

2014. febr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
taj kártya nekem ingyen volt, jogsira azt mondták azt nem kell csak ha lejár... ne foglalkozzak vele... (várom hogy lejárjon :) )
2014. febr. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát ez akkor egy kisebb vagyon :((
2014. febr. 10. 07:14
 7/11 anonim ***** válasza:

5 ös, ha hazasodsz, akkor ingyen van a taj kártya, ha nem akkor fizetni kell nem?

Lehet rosszul tudom , ezert kérdezem

/ nekem sem kellett fizetni, de ugye házasság kötésekor a névváltoztatatásért sem kell/



Igen, nem ocsó, bár szerintem ha úgy vetted ano fel a férjed nevét, hogy egyértellmű, akkor inkább hónapok alatt összetenném rá a pénzt.és akkor csináltatnám, amikor úgyis lejár hamarosan néhány iratom. Akkor úgyis kiadás lenne..

2014. febr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
levetetni... mintha valami szemölcs lenne. ennyire utálod?
2014. febr. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így fejezik ki..felvenni, levetetni...
2014. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 marka77 válasza:

Szia mindent kicserélnek csak pénz kérdése az adókártyát is cserélik csak

bemész egy apeh kirendeltség irodába jelzed hogy névváltozás miatt akarod cserélni és eddig díjmentesen kicserélték. Amikor én cseréltem akkor kaptam egy hivatalos igazolást amíg nem postázták az új adókártyámat.( egy év múlva kaptam meg) :)

2014. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!