Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan vegyem el az anyjától...

Hogyan vegyem el az anyjától a barátomat?

Figyelt kérdés

A kérdést szebben nem tudtam megfogalmazni, de lényeg benne van. Anyuka (anyósom) engem ki nem állhat, pedig sosem voltam vele tiszteletlen sem bunkó, vagy flegma. Mindig próbáltam a kedvében járni, lehet hogy ez volt a legnagyobb baj. 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Anyuka új heppje, hogy nem lehetünk náluk filmezni, mert engem nem hajlandó elviselni a lakásban ( bár ha estefele mennék, akkor össze sem futnék vele, de mindegy). A barátom ezt tűri, mivel még otthon lakik, de már régóta fontolgatja hogy elköltözik. Kicsit cserbenhagyva érzem magam, hogy nem áll ki mellettem, nem tudom, hogy jogosan-e, na mindegy...


A kérdésem pedig az, hogy valahogy vissza akarnék vágni az anyósomnak, hogy oktalanul viselkedik így velem (ráadásul eleinte semmi baja nem volt, csak mostanában kattant be) és hogy megmutassam azt, hogy nem jobb az sem, ha már szinte majdnem itt lakik a kisfia.


Egyébként ő idősebb asszony már... olyan 60 éves, a fia 23. én 19 vagyok.


Ui: nem akarok gonosz lenni, de nem hagy más választást. Vagy a barátom tényleg kiállhatna mellettem? Nyalizni nem akarok neki...



2014. jan. 20. 17:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
43%
Akkor viszont a pasid bunkó, mert tudja hogy te rosszul érzed magad ott, és mégis odahív....Tudja hogy az anyja bunkó veled, és mégis odahív. Elég tapló már nem azért...fikarcnyit se törődik a te érzéseiddel...
2014. jan. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!