Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Az anyósom egy ágyban aludt a...

Az anyósom egy ágyban aludt a párommal, amíg én távol voltam üzleti ügyben. Te mit szóltál volna ehhez? Az én érzéseim a furcsák vagy jól látom szerinted?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Több, mint egy éve vagyunk együtt a párommal, együtt is élünk. A párom édesanyja velünk egy városban lakik, 5 perc sétára tőlünk. A múlt héten üzleti ügyben el kellett utaznom és három éjszakát távol töltenem. Ezeket az éjszakákat a párom édesanyja nálunk töltötte. A párom hívta át őt, hogy ne legyen egyedül az anyukája. Nekem ez még okés lenne valahogyan, bár mondom 5 percre lakunk egymástól és jó a kapcsaltuk, heti szinten szoktak találkozni. De mint kiderült egy ágyban aludtak, magyarán az én helyemen aludt az anyós-jelöltem. Hát nekem ez nagyon furcsa és őszintén szólva rosszul is esik.


A történethez hozzátartozik az, hogy a páromat és testvéreit egyedül nevelte fel az anyukájuk, a párom a kedvenc gyerek. (a másik két gyereke más városban lakik) Véleményem szerint az anyós-jelöltem egy mártír és érzelmileg zsarolja a páromat, mégha nem is tudatosan. Pl. olyanokat mond neki, hogy neki nehéz feldolgoznia, hogy elveszíette a fiát, meg hogy ő már nem fog kelleni senkinek sem, ő csúnya, ronda, buta, stb.


Ti hogyan reagálnátok le ezt a helyzetet a helyemben? Nagyon nehéz helyzetben vagyok, mert bármit is mondok, úgy fog lejönni, hogy én féltékeny vagyok és hogy el akarom marni az édesanyja mellől a páromat, holott ez nincs így. Nagyon jó dolog, hogy szereti és tiszteli az édesanyját, de szerintem ez már nem egészséges.


Lehet, hogy csak azért nem bírom megérteni, mert engem nem majomszeretettel szeretnek a szüleim, nem tudom.


30 felettiek vagyunk mind a ketten.


Előre is köszönöm, ha válaszolsz.


2013. dec. 2. 16:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
Én amikor hazamentem anyumhoz (apukámmal már rég elváltak szóval egyedül él egy nagy házban) hiába volt még 2 másik szoba (köztük az én gyerekkori szobám) anyummal aludtam, mert bazi nagy és kényelmes ágya van, emg mert éjfélig beszélgettünk aztán belustultam. De ha az én ágyamban aludna anyósom akkor tuti én is kiborulnék :D
2013. dec. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
62%

szerintem semmi nincs ebben :)


Én a tesómmal szoktam egy ágyban aludni, de jókat tudunk filmezni, dumálni... Addig szegény férjem kinn alszik a kanapén, hogy mi tudjunk csajos estét tartani :)


Barátnőmnek meg átment az anyósa vigyázni másnap a kislányra, vidékről jött, náluk is aludt. Mivel kevés a hely, a barátnőm a kisgyerekkel aludt a szobájában, anyós meg a fiával a nagy ágyon.


Én ebből nem csinálnék problémát.

2013. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Nekem ez nagyon furcsa, mert 5 percre lakunk egymástól és heti szinten találkozunk vele. Az más helyzet lenne, hogyha mondjuk az ország másik feléből jönne látogatóba évente háromszor. De próbálom valahogy megérteni, hogy attól mert számomra ez nem normális, más számára még lehet az. Én 200 km-re lakom a szülői háztól, de akkor sem alszom egyik szülőmmel sem egy ágyban, hogyha történetesen ketten vagyunk otthon.


Igazából az a legfurcsább az egészben, hogy mindig mártírkodik párom édesanyja. Pl. egy pohár vizet alig akar elfogadni, ha itt van nálunk, kajáról meg szinte szó sem lehet. Nem hagyja, hogy mi vagy a fia meghívja egy ebédre vagy akár csak egy sütire a cukrászdában. De érdekes módon, amint kiteszem a lábam, akkor már nálunk aludni nem gáz neki.

2013. dec. 2. 20:03
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

12-es, ha két lánytestvér tart csajos-filmezős estét, teljesen más, mint amikor anya és 30 éves fia egy ágyban alszanak.

Szerintem beteges, nem tudnék többet a férjemre férfiként nézni, a hányinger kerülgetne...

2013. dec. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
85%
Egy felnőtt férfi ne aludjon egy ágyban az anyjával.
2013. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
35%

Egyik válaszoló jól mondja nem egy idegen nővel hanem az anyjával aludt. Nekem csak az a furcsa hogy a közös ágy a te ágyad is. Engem ez zavarna....


Amúgy nem találom furcsának...

2013. dec. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Pont azért beteges, mert az anyjával aludt! Inkább aludna egy idegen nővel, az sem rosszabb ennél. Legalább nem tartaná senki betegnek!
2013. dec. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném,hogy aki szerint ez nem beteges és perverz,az akkor is ezt mondaná,ha az a kép lenne előtte,amikor a pasi megszokásból átfordul a mellete alvóhoz,és megölelgeti 'úgy', vagy épp reggeli merevedése van...


(arra bezzeg mindenki egyöntetűen betegest ír,ha egy 12-14 éves fiú alszik az anyjával)

2013. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Abban segítsetek kérlek, hogy hogyan mondjam el ezt a páromnak úgy, hogy ne legyen sértődés és ne én tűnjek fel rossz színben? Hogyan nyissam fel a szemét finoman és tapintatosan? Annyira tanácstalan vagyok.
2013. dec. 3. 09:39
 20/25 anonim ***** válasza:
76%
Mutasd meg neki a válaszokat...
2013. dec. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!