Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit szóltok ehhez a mondath...

Ti mit szóltok ehhez a mondathoz? (anyósjelöltem mondta Nekem)

Figyelt kérdés

" A menyemet jobban szeretem mert a fiam felesége,és az unokám anyja"

Na már most a párom testvéréről van szó és annak a feleségéről.Nekem viszont nagyon a lelkembe gázolt mert nagyon jól tudja h nem lehet gyerekem,teljesen összetörtem lelkileg.


2013. aug. 14. 10:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehet,h jobban is jársz,ha nem téged "szeret" jobban,sztem örülj neki,nem hiszem,h a meny annyira boldog,h szereti az anyósa.
2013. aug. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%

Rosszul esne. Főleg azért, mert nekem sem lehet soha gyerekem, de a barátom bátyjáéknál most csúszott be a gyerek, szóval lesz unoka, így ők lesznek az Istenek. A 3. testvéréknél is lesz majd valószínűleg, csak nálunk nem. Legalábbis tőlem biztos nem.

Legidősebb fiú náluk amúgy is a kedvenc, ő neki építettek a szülők házat, kapott szalonból új kocsit, mindent fizetnek neki. A két kisebb testvér (köztük az én párom) pedig soha nem fog semmit kapni, ezt meg is mondták a szülők, mert ők "értéktelenek". Nagyon durva hogy ilyet kijelent egy szülő két gyerekéről is és tényleg nagy ívben lesz*rja őket. De ez van. Mi igyekszünk elhatárolódni a szülőktől ( egy kis szobát bérlünk albérletnek), nem nagyon látogatni őket.

Minket, "leendő 3 menyét" amúgy szeret az anyós érdekes módon, nekem is próbálna segíteni nagyon, mert sok orvos van a családban, szóval nagyon rosszul esne, hogyha egyszer csak mégis benyögne egy ilyet. Tuti soha többé nem találkozna velem.


21L

2013. aug. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az nekem nem világos, hogy Te most férfi vagy nő vagy-e.
2013. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
7%
Értem, hogy rosszul esett neked. De te meg probáld megérteni az anyosjelöltedet. Szeretné ha minél több unokája lenne, mert bennük érzi a saját életének értelmét. Te erre alkalmatlan vagy. Miért hazudná, hogy ez számára nem jelent semmit?
2013. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
23%
CSALÁDban ilyen nincs, hogy jobban szeretek valakit a másiknál.
2013. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
nincs igazad 14-es, mert nem hazugságról van szó, hanem a "szeretet" szóval való szándékos sebet okozásról. Nem kell hazudni, de nem kell kést dobálni mások szívébe.
2013. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%

Azt, hogy sok a rosszindulatú gonosz ember, akiknek az ilyen viselkedés örömet okoz...

Miért nem mondtad, hogy így, hogy nem lesz gyereked a fiától, legalább tuti nem fog a mamára ütni, tehát minden rosszban van valami jó...

2013. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
32%
15-ös. "CSALÁDban ilyen nincs, hogy jobban szeretek valakit a másiknál." Te a Holdban élsz!(Vagy szándékosan nem mondasz igazat!) Kérdezö: Azt pedig tudomásul kellene venned, hogy egy meddö nö a család, rokonok szemében bizony csökkent értékü, lehetsz te a legokosabb, legszebb, leghasznosabb a társadalomban. A barátod lehet, hogy még külön örül is, hogy nem kell kotonra költenie, de az anyosjelölted szemében ez egy hátrány. Lehet, hogy a késöbbi életviteletek (pl lakhatás) szempontjábol ezt figyelembe kellene vennetek.
2013. aug. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Hát, ha úgy nézzük már csak azért is jobban szeretheti, mert neki már biztos helye van a családban, elvették, meny lett, családtag, nem csak épp vele jár a fia.


Nekem anyám mondta anno, hogy ne vigyek oda fiúkat, meg nem kíváncsi rájuk, mert 1x-2x eljátszottam, hogy megszerette őket, aztán szakítottunk, ő meg sajnálkozott, így aztán nem is akart közel kerülni hozzájuk, vagy megszeretni őket. Azt mondta onnantól csak az érdekli, akihez hozzá is megyek.


Ezt persze nem kellene így a szemedbe vágni, de az az igazság, hogy te csak "jelölt" vagy, veled csak járnak, na meg ahogy írták, ha szép dolog, ha nem, csökkent értékű vagy a szemében. Persze lehet örökbe fogadni, de hiába kozmetikázzuk, az sose lesz "tiszta apja", "tiszta anyja", sose fogja meglágyítani a szívét valakinek az, ha rosszalkodik, hogy kiköpött olyan mint te, te is pont ilyen vagy/voltál stb. Valaki ennek nem tud örülni. Szép nem szép, ez az igazság. Bár nem illik hangoztatni ugyebár.

2013. aug. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kulturált ember, ha ezt így is gondolja, akkor sem mondja a másik szemébe.
2013. aug. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!