Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós - egy szem pici fia...

Anyós - egy szem pici fia kapcsolatáról példák?

Figyelt kérdés
Párotok és édesanyjával ápolt kapcsolatáról szeretnék történeteket olvasni. :-)
2013. aug. 9. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha a másik oldalról is érdekel a téma, akkor én konkrétan nem rég vágtam ki anyámat a lakásból, mert belekötött a feleségembe. Azóta is vérig van sértve pedig ő volt a bunkó.


Amúgy sokszor hallok gázos történeteket "anyós-pici fia" témában, de mindig az a helyzet, hogy az anyós az olyan amilyen ezen nincs mit csodálkozni, de az igazi probléma, hogy a férj az nem tud a sarkára állni és saját anyja ellen fellépni ha az jogos. Az én szememben az ilyen helyzetben tehát nem az anyós a probléma hanem a tehetetlen férj.

2013. aug. 9. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Após - pici lánya témát miért nem dob fel már valaki?

Lehet, mert ez a férfiakat érinti, azok meg nem igazán lógnak ezen az oldalon, ebben a kérdéskörben...

2013. aug. 9. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Én olvasgatnék "megutáltam a szüleimet, elköltözök jó messzire egy pasi nyakára" történeteket, mivel a nők 80%-a ezt csinálja.
2013. aug. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Elsővel értek egyet. Akármennyire az Édesanyám, nagyon határozottan megkérném, hogy viselkedjen normálisan. Még az anyámnak sincsen joga ok nélkül megalázni/megbántani/becsmérelni a nőt, akit szeretek.
2013. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
na és mi a helyzet olyankor h a párom ideköltözött hozzám, azaz anyukám és én mellém. Bátyám már külön lakik. Párom folyamatosan szapulja az egész családomat előttem de a szemükbe meg jópofizik. A családom meg soha de soha nem mondott rosszat előttem a páromról, folyamatosan dicsérik stb. Ma reggel is vitával váltunk el mert már nem bírtam elviselni a viselkedését és még én voltam a rossz mert szólni mertem ezért. Gondolom ti se hagynátok annyniban a dolgot ha a párotok mindennek elmondaná a többi rokonotokat a hátuk mögött és közben előttük meg adná a szentet.
2013. aug. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Volt férjem anyósom egy szem pici fia. Ezt meg is mondták nekem anno anyósomék kerek-perec, persze csak az esküvő után, hogy a fiukat úgy nevelték, hogy soha senkibe ne bízzon, csak bennük, a szüleiben. Ez igencsak rányomta a bélyegét a kapcsolatunkra. Náluk laktunk, elköltözni nem volt hajlandó velem, mert a szülei azt mondták, úgysem tudna nélkülük anyagilag megélni. Pedig meg tudtunk volna. Külön lakrészt alakítottunk ki a telkükön, ezt sikerült elérnem. A szülei előtt nem mert soha rágyújtani, pedig dohányzott. Mert ők nem nézték jó szemmel. Anyós mindig látványosan értékesebb ajándékot kapott tőle névnapra vagy bármire, mint én. Minden döntés előtt az ő véleményüket kérte ki, az enyémet sosem. Nem állt ki mellettem velük szemben, ha konfliktus volt, csak anyósnak lehetett igaza. Munka után hozzájuk ment, velük beszélte meg a dolgait, 1-2 óra után jött csak haza hozzám és a gyerekünkhöz, de velem nem volt hajlandó nagyon beszélgetni, azt mondta, nem hallja a TV-t tőlem. Ő volt az anyja kicsi babája, de ő a mi kicsi babánkra szinte rá sem nézett, pedig ő erőltette, hogy vállaljunk babát. Szerintem csak azért, mert az anyja már noszogatta, hogy mikor lesz már unoka. Ha úgy ért haza, hogy a kicsi már aludt, bele sem nézett a kiságyba, sosem kérdezte meg, hogy telt a napunk.

Ha elutaztunk, mindenhonnan lejelentkezett a mamának telefonon, az volt az első, mikor odaértünk.

És még sorolhatnám. Hülye voltam, fiatal, beletörődtem ebbe, nem váltam volna el tőle ennek ellenére sem, ha a gyerekünkkel törődik. De úgy viselkedett vele, mint egy idegennel. Ez fájt a legjobban, hogy nem volt képes apának lenni. 2 éves volt a kicsi, mikor összepakoltam és elköltöztem tőle. Mikor közöltem vele, meg sem próbált küzdeni értünk. Utána hosszú évekig egyedül élt, vagyis a szüleivel. Pér éve van egy élettársa, akit a mamáékhoz költöztetett...., 43 évesen szép teljesítmény. És már nem dohányzik, ezt a nézetkülönbséget is megszüntette:D

2013. aug. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk "súlyosabb" a helyzet. Párom anyuci pici fia + keresztanyuci pici keresztfia. Az anyja és a keresztanyja is elvárná, hogy én szerezzek munkát a fiúcskának (40 éves és esze ágában sincs dolgozni). Rövid ideig volt munkája, de kirúgták próbaidő alatt, mert szabira ment(hiába mondtam neki, ne tegye). Még az elején tisztáztuk, hogy közösek a céljaink: szeretnénk családot, gyereket. Dolgozó emberként ismertem meg, akkor távol élt a családjától. Olyan férfinak tűnt, akire lehet számítani, akivel komolyan lehet tervezni. Akkor kezdődtek a gondok, amikor visszaköltözött a szüleihez. Nem áll ki mellettem (nemcsak a családjával szemben, de még idegenekkel szemben sem). Amikor ketten vagyunk, azzal kábít, hogy minél hamarabb gyereket szeretne. Ha ilyen téma előkerül családi körben, hallgat. A másik: amíg szülőktől és keresztanyucitól messze laktunk, jól ment a szex, most sehogy nem megy. Emlegeti, hogy minél hamarabb gyereket szeretne, de nem tesz semmit érte (szó szerint). Se szex, se dolgozni akarás és nem áll ki mellettem. Eljegyzés, esküvő témáról régebben beszélgettünk, akkor azt mondta, szeretne, de ezért sem tesz semmit. Most én mondogatom a családjának, hogy nem lesz esküvő, nem akarok. Erre sem szól semmit. Amikor még tervezgettük (nem csak én, ő is tervezgette), közölte, hogy csak az ő részéről 500 fő, mert nagy lagzit akar. De még csak el sem megy dolgozni, hogy legalább az ő rokonai részét fizesse. Nem vagyunk már fiatalok. Régebben küldözgettem az önéletrajzát álláspályázatokra, egyszer konkrét állást is intéztem neki, de rendre lemondogatja. Belefáradtam. Olyan férfira van szükségem, aki kiáll mellettem, ha a rokonsága beszólogat. És tesz azért, hogy a közös terveink valóra váljanak.
2013. aug. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is vannak dolgok.Laktunk albérletben kezdetben.Anyós hazarángatta a fiát,miszerint "szétszakad a családunk,így hogy elköltöztél" (26éves,én 22)...Mint kiderült az igazi ok,az volt hogy így nem ad annyi pénzt haza.

Utána közölte,hogy költözzek én is oda,hogy a kicsi fia is megnyugodjon...én először tiltakoztam,de végül belementem,mert a párom is mondogatta,hogy jó lesz.

Ez decemberben volt,most egy hónapja kb. hazaköltöztem a szüleimhez,mert nem bírom.Konkrétan nem ellenem visel hadat,hanem önmagában a fia ellen is.Valami rejtett üzemmódban.Csak a pénzre utazik,a páromat kihasználja,ő meg a lánya (párom húga) meg non-stop sorozatot lesnek és ülnek a kanapén.A kedves húg (23éves) nem dolgozik,mert "minek?" közben hitelük van,amit a párom fizet,tartozásuk van minden szolgáltatónál kb. amit szintén párom fizet.És a napi megélhetést is az anyja megpróbálja páromtól lehúzni...


Párom naiv,nem veszi észre.Szerinte az anyja nem vágná át,nem utazna a pénzére,nem lenne szemét vele és nem használná ki...Na persze.


Ha minden igaz,szeptemberben újra összeköltözünk albiban,mert párom kezd felébredni anyóssal kapcsolatban...

2013. aug. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!