Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mi lenne a helyes megoldás?...

Mi lenne a helyes megoldás? fekvőbeteg - baba

Figyelt kérdés
Anyósom gondozza az anyukájat, idős- fekvőbeteg, bőrrákra volt kezelve, utóbbi pár evben nemlátta az orvosa, azóta rosszabbodott az állapota, nedvedző seb alakult ki a nyaka alatt - seb büdösodik. Anyós otthon kezeli a sebet. Van egy fiam 1,5 éves, többször figyelmeztettem a férjemet hogy az anyós netegye be a mama ágyaba a gyermekemet. Mindíg óvatosan viszi be megmutatni a mamának a dédunokat amit valahol megértek annak ellenére hogy a fiam sír de amikor beleteszi a mama ágyaba és nemérti meg hogy nemszeretném. Mi lenne a helyes megoldás? Van esélye a gyermekemnek elkapni valami fertőzést? Veszekedni nemszeretnék, viszont elég nehéz vele. Köszönöm

okt. 14. 18:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%

a nyaka alatt? Szegeny. Figyelj ra kellene beszelnetek menjen el ujra a borgyogyaszatra es metszek ki neki. Nekem is volt ez a tipusu borrakom es nedvedzett, meg minden, csak epp nekem senki nem.volt.kepes diagnosztizalni es probaltam ra mindent is, de semmi nem.hasznalt. Viszont akarmilyen ronda es budos is NEM FERTŐZŐ!

a sajat gyerekeim se kaptak el (pici, immunhianyos babam se!), tehat ezen ne aggodj.

Viszont az anygon fontos lenne, hogy akkor a ferjed meggyozze az anyjat, hogy vissza kell mennie orvoshoz, mert ha ez az, ami nekem is volt bar nem ad nagy esellyel attetet, de terjedhet (befele, melyre) es ugy mar okozhat nagy kart!

okt. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell odaadni neki a gyereket
tegnapelőtt 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Viszont az anygon fontos lenne, hogy akkor a ferjed meggyozze az anyjat, hogy vissza kell mennie orvoshoz - azért az értő olvasás... :D
tegnapelőtt 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a beteget feltétlenül látni kellene orvosnak. Valószínűleg lehet javítani az állapotán.
tegnapelőtt 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A mamit orvoshoz, a gyerek meg ne mászkáljon oda. Sír a fiad, nyilván neki sincs kedve ehhez. Basszus milyen ember más anyós meg a férjed, hogy megbőgetik a gyereket, kényszerítik a beteg dédi látogatására?! Ezzel olyan szinten meggyűlöltetik vele az egészet, hogy idősebb korban senkihez nem megy majd látogatóba..

Az én fiam másfél évesen nem ment be senki ágyába csak úgy, amikor odarakták a dédihez, akkor is lejött mellőle… Mert erre van nevelve. Más se fetreng az ő ágyában.

tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Itt mindenki a férjet, meg az anyóst hibáztatja, amiért a gyerekkel ezt teszik. Kérdező! Te vagy a gyerek anyja, elsősorban neked kellene ezt megakadályozni! Állj a sarkadra! Anya vagy, nem kislány, aki engedelmeskedik a felnőttek akaratának!
tegnapelőtt 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon meglep, hogy anyósod nincs tisztában azzal, hogy nem teszünk oda babát egy olyan beteg ágyába, akinek a sebei fertőzőek. Gondolom, elég rosszul nézhet ki a dédi és ezt egy gyereknek - akármennyi idős is legyen, nem kéne látnia olyan állapotban senkit, még hozzátartozót sem! Szerintem ez most nem az a szituáció, ahol csak a párodnak kéne szólni, hanem neked is. Hiszen itt a gyermekedről van szó! Határozottan közöld az anyósoddal, hogy NEM rakhatja be abba az ágyba a te gyerekedet! Ha nem tetszik neki, akkor nincs mese, ultimátum! Vagy eleget tesz a kérésednek, vagy nem mész a gyerekkel, mert nem fogod kockáztatni a kisgyerek egészségét! Ha nem tetszik neki, akkor feküdjön ő az ágyba, a következményét meg viselje és a saját egészségével játszadozzon!
tegnapelőtt 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Amikor aposom rákbeteg volt az orvos azt mondta semmiféle képen ne legyen gyerekek közelében(pont így gondolta, hogy ne rakjuk be az ágyba mellé, ne puszilgassa őket)

Én ezt maximálisan betartottam, gondolt akárki akármit, nem engedtem az akkor 3 éves lányomat ilyen szinten közel hozzá.

tegnap 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!