Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egyetértetek abban, hogy tök...

Egyetértetek abban, hogy tök normális, és nem kéne 2 szónál többet áldozni arra, ha valaki meglátogatja a családját, de a házastársa nem tart vele?

Figyelt kérdés

Ma először van, hogy nem mentem át anyós, após, meg sógornő látogatóba, mikor a férjem ment. Majd megyek, mikor szülinapot kell ünnepelni (decemberben). Erre ti buzdítottatok fel, család csoportos gyakorisok. Kíváncsi vagyok, hogy reagáltak, de még nem jött haza a férjem, hogy elmondja. Viszont szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga, egyáltalán nem kéne rá furán reagálniuk. Ő családja, ő megy gyakrabban.


Amúgy az is zavar, hogy mindig az a tali, náluk van punnyadás. El is döntöttük, az lesz a karácsonyi ajándékuk, hogy fizetünk 2 óra bowlingot magunknak a családdal. Legalább csinálunk emlékeket.


Meg amúgy az jutott eszembe, hogy ugyan nekünk még nincs gyerekünk, de pl. egy leterhelt anyukának tök jó énidő lehetőség, ha a férj átmegy a gyerekkel látogatóba, és ő nem megy.


okt. 3. 17:56
1 2 3
 21/25 Katona Dius ***** válasza:
58%
Nem jött át teljesen, hogy gyerek mellet, vagy ovi mellett várták volna, hogy dolgozz, de mindkettő súlyos. Bár ismerek olyat, ahol a gyerek MELLETT, mártmint a pár hónapos csecsemő mellett is elvárták volna anyukától, hogy dolgozzon (hiába kapott nagyon jó csedet, gyedet), mert különben ingyenélő. Nem értem sok ember gondolkodását...
tegnapelőtt 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
58%
Gyerekek mellett. 1 éves volt a nagyobbik fiam, egyszerre kaptam meg a mikor mész dolgozni már és mikor jön a következő gyerek kérdést. Mindezt karácsonykor a "fa alatt" kb. Köpni-nyelni nem tudtam.
tegnap 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
54%

Én sem jártam exemék családi paritjaira, mert akkor minden második szombatom elment volna erre - mert ők nagyon összetartó család ergo egymás seggében élik az életüket.


Összeköltözés előtt még oké, elmegyek, amikor VAN IDŐM épp, de összeköltözés után ez kötelező program lett.


Nem, kösz, nekem van saját életem, hobbim, ami hétvégi elfoglaltság, mert hétvégén nincs rá lehetőségem, úgyhogy bocs, nem fér belem minden 2-3. szombatot "családozni".

Mit szltak? Rhadjak meg és bomlasztom a családot.


Szerintem meg egy felnőtt ember nehogy már ennyire rá legyen gyógyulva a másikra, ha szereti, ha nem.

tegnap 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
*hétköznap nincs rá lehetőségem
tegnap 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

23-as: abszolút átérzem. Nekem is volt ilyen csajom.

Hányszor mondtam, hogy menjünk el valamerre, közös programok vagy csak filmezzünk otthon.

Mindig volt valami rokonlátogatás hétvégén. Hétköznap nem igazán tudtunk találkozni, mert mindketten dolgoztunk, nem laktunk együtt. Hétvégén értünk rá. Egyik hétvégén anyjáéknál voltunk, másik hétvégén mamát kellett látogatni, harmadik hétvégén papát. 4-en ismét anyjáékat.

Tök jó, hogy ennyire összetartó család csak egy kapcsolat nem abból áll, hogy minden hétvégén rokonlátogatásra megyünk megállás nélkül. Kb fél év után teljesen beleuntam. Azóta is áldom az eget.

ma 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!