Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egyetértetek abban, hogy tök...

Egyetértetek abban, hogy tök normális, és nem kéne 2 szónál többet áldozni arra, ha valaki meglátogatja a családját, de a házastársa nem tart vele?

Figyelt kérdés

Ma először van, hogy nem mentem át anyós, após, meg sógornő látogatóba, mikor a férjem ment. Majd megyek, mikor szülinapot kell ünnepelni (decemberben). Erre ti buzdítottatok fel, család csoportos gyakorisok. Kíváncsi vagyok, hogy reagáltak, de még nem jött haza a férjem, hogy elmondja. Viszont szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga, egyáltalán nem kéne rá furán reagálniuk. Ő családja, ő megy gyakrabban.


Amúgy az is zavar, hogy mindig az a tali, náluk van punnyadás. El is döntöttük, az lesz a karácsonyi ajándékuk, hogy fizetünk 2 óra bowlingot magunknak a családdal. Legalább csinálunk emlékeket.


Meg amúgy az jutott eszembe, hogy ugyan nekünk még nincs gyerekünk, de pl. egy leterhelt anyukának tök jó énidő lehetőség, ha a férj átmegy a gyerekkel látogatóba, és ő nem megy.


okt. 3. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek!


Én is minimalizáltam ezt, de mondjuk én azért, mert nagyon nem vagyunk egy hullámhosszon a párom családjával és teljesen eltérő a gondolkodásunk, nincs közös témánk és ha nem bólogatnék mindenre meg hallgatnék amikor náluk vagyok, akkor pillanatok alatt veszekedés lenne és azt meg a páromra való tekintettel nem szeretném. De tűrni sincs kedvem tovább, szóval mindenkinek jobb, ha én nem megyek.

okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
11%
Magánügyed, úgy csinálod, ahogy akarod. Mondjuk nem kell majd csodálkozni, ha anyós is iyg áll majd hozzád és írhatod ki a következő kérdést: miért nem kedvel az anyósom, sosem hív, csak q ferjemet
okt. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Én pont azért nem megyek, mert nem kedvelnek és én sem őket.


Szerintem az ember ne menjen oda, ahol rosszul érzi magát, ahol nem szeretik, ahol nem kíváncsiak rá és még azt sem kérdezik meg, hogy hogy van, miközben neki meg mindent meg kell csinálnia, mint egy cselédnek és még meg sem köszönik.

okt. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
66%
Egy évben egyszer megyek a férjemmel karácsonykor, akkor is csak azért, mert állandóan azzal csesztetik, én miért nem megyek vele. De miért is kéne nekem mennem? Nekem ők idegenek.
okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez így teljesen jó. Nem muszáj mindig csatlakozni a házastársnak. Na meg az is jó, ha van olyan alkalom, amikor a férj/feleség tud kicsit beszélgetni a szüleivel, csak ő.

A bowling nagyon jó ötlet, én sokkal jobban örülnék egy ilyennek, mint egy standard ajándéknak vagy valami hasznavehetetlen kacatnak.

okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
96%

Én nem is szeretem ha valakivel csak a párjával együtt lehet találkozni (függetlenül attól hogy házasok vagy nem). Nem kell összenőve lenni, lehet külön-külön is mozogni.

Ez a családlátogatásra is igaz. A párom évi 2-3 alkalommal jön a családomhoz, én 3-4 hetente járok haza. Fordítva ugyanígy. Amíg nincs itthon a másik addig pedig énidőzünk :)

okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Na és mi volt kérdező a családnál? Ért haza a férjed?
okt. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg pont az nem működik, hogy állandóan együtt mentek.

Egy időben mi is csináltuk, hogy hétköznap dolgoztunk, hétvégén együtt rokonlátogatás. Nem működik, mert akkor meg az itthoni dolgok nem haladtak (mosás, főzés, takarítás stb.)

Így inkább 90%-ban csak a férjem megy a szüleihez én meg csak születésnap/karácsony. Nincs ebből semmi.

30L

okt. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
79%
szerintem rendben van,ha csak 2 szót áldoznak rá
okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Kettes, soha nem is hívott az anyós, csak a férjemet. Nagyon furcsállnám, ha engem felhívna, kivéve persze valami vis major esetben.
okt. 3. 20:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!