Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Egyetértetek abban, hogy tök...

Egyetértetek abban, hogy tök normális, és nem kéne 2 szónál többet áldozni arra, ha valaki meglátogatja a családját, de a házastársa nem tart vele?

Figyelt kérdés

Ma először van, hogy nem mentem át anyós, após, meg sógornő látogatóba, mikor a férjem ment. Majd megyek, mikor szülinapot kell ünnepelni (decemberben). Erre ti buzdítottatok fel, család csoportos gyakorisok. Kíváncsi vagyok, hogy reagáltak, de még nem jött haza a férjem, hogy elmondja. Viszont szerintem ez a világ legtermészetesebb dolga, egyáltalán nem kéne rá furán reagálniuk. Ő családja, ő megy gyakrabban.


Amúgy az is zavar, hogy mindig az a tali, náluk van punnyadás. El is döntöttük, az lesz a karácsonyi ajándékuk, hogy fizetünk 2 óra bowlingot magunknak a családdal. Legalább csinálunk emlékeket.


Meg amúgy az jutott eszembe, hogy ugyan nekünk még nincs gyerekünk, de pl. egy leterhelt anyukának tök jó énidő lehetőség, ha a férj átmegy a gyerekkel látogatóba, és ő nem megy.


okt. 3. 17:56
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Hetes, hát, volt nyoma annak, hogy nem mentem. Rólam témázgattak, ugyanazt, amit 2019-ben, mikor összejöttünk, akkor kezdték fújni. Arra, hogy nem mentem, azt mondták, ne legyek antiszociális, mert 30 évesen ciki. Amúgy rohadt jó, hogy nem mentem, mert eleve vájkáltak a dolgokban, miért várunk a gyerekvállalással, miért csak egyet akarunk, stb. Jobb, hogy ezeket a férjem zárja velük rövidre, nem én.
okt. 3. 20:51
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

A bowling az nagyon jó buli, 30 fölött próbáltam ki először és nagyon élveztem, sokat nevettünk. A derekam és a térdem viszont nem volt hálás :D

Hogy a másik témához is hozzászóljak, mikor anyós elhordott mindennek a hátam mögött, eldöntöttem, hogy oda többet a lábam be nem teszem. És még ő csodálkozott, hogy miért nem mentem. Nem megyek házhoz a pofonért. Normális kapcsolat esetén nem kellene azon rugózni, hogy miért nem jött a másik fél.

okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%
Én még úgy sem megyek mindig anyós-após látogatóba a férjemmel, hogy amúgy bírom őket. De a férjem az ő fiuk, szerintem jobb is, ha néha kettesben/hármasban is tudnak vele beszélgetni. Igaz, mi már a gyerekeink születése előtt sem csak nagy ünnepekkor találkoztunk. Családi ünnepekkor volt formálisabb eszem-iszom, egyébként meg simán csak beugrottunk 1-2 órára, mondjuk ha tudtuk, hogy feléjük lesz dolgunk. Szoktunk szólni, ha megyünk, azt is, hogy ki megy, nem volt még ebből gond, a két szó, amit arra áldoznak, ha nem megyek, hogy engem is üdvözölnek :).
okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Katona Dius ***** válasza:
84%

Én kedvelem anyósomat, ő is engem, nagyon jól kijüvönk egymással. De én sem járok mindig, mikor férjem megy. Hagyok nekik időt kettesben is, mégis csak anya-fia. Illetve én is van, hogy férjem nélkül megyek a szüleimhez. Sose csinált belőle gondot egyik család sem. Megkérdezik hogy van a másik, és ennyi.

Pl pont mostani hétvégén esett, hogy dolgoznom kellett és nem tudtam átmenni anyósomhoz felköszönteni, szülinapja volt. Előtte nap sütöttem neki sütit, de azért szerettem volna személyesen is felköszönteni. Telefonon felköszöntöttem, és mondtam is neki, hogy ne haragudjon, nem tudtam sajnos megoldani, hogy személyesen menjek, azt mondta rá se rántsak, előfordul az ilyen.

okt. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Jó olvasni ezeket a pozitív példákat. Tudni, hogy lehet normálisan is, úgy, hogy ez mindenkinek természetes.
okt. 3. 22:11
 16/25 Katona Dius ***** válasza:
83%
Nálunk hálistennek a szüleim is és anyósom is elég normális emberek. A szüleim férjemet, anyósom engem úgymond fogadott gyerekének tart, nem egy, az ő pici babuciját ellopó személynek. Azért ez sokat segít a kapcsolaton :D
okt. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
3%
Nem is csodálnám, ha nem kedvelnének téged
tegnapelőtt 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
63%
gyakorisoktól fogadsz meg tanácsot...?!? megőrültél...?
tegnapelőtt 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Kései Sirató ***** válasza:
90%
Nincs ezzel semmi gond, teljesen rendben van. Az én férjem is többnyire egyedül, vagy a gyerekekkel megy anyósomhoz, én ritkábban megyek.
tegnapelőtt 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%
Én addig mentem rendszeresen míg ki nem derült, hogy milyen "kedves" rokonai vannak. Állandóan ment a kavarás rólunk/rólam. Családomról. Hogy mikor lesz gyerekünk. Miután megszületett, hogy mikor jön a tesója. Hogy mit dolgozok, mennyit keresek. Nem vagyok-e ingyenélő stb. Teszem hozzá közös hitellel vettünk lakást, de hogy én biztos nyerészkedek rajtuk... ilyen és ehhez hasonlók. Nagyon pénzközpontúak. Pedig ők sem elit család, nem tudom mit gondolnak magukról, biztos túl sok tv-t néztek, hogy a nők csak aranyásók lehetnek.
tegnapelőtt 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!