Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mindkét oldallal megszakítanát...

Mindkét oldallal megszakítanátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Ha egy fiatal pár egyik tagja (jogosan) nem akar tovább kapcsolatot tartani a szüleivel, akkor a másik oldaltól is édemes elszakadni? Meg kell tenni az igazság nevében? Vagy mennyire gond, ha csak a másik ág felől maradnak kapcsolatban a szülőkkel?

szept. 9. 17:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez valami kibszott beteges hozzáállás, hogy a másik fél is szakítsa meg a kapcsolatot a családjával.
szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos en 15 eve nem beszelek az apammal . Most akkor szoljak aposomnak, hogy tobb csaladi ebedre nem johet ? Anyam meghalt akkor anyosom maradhat vagy ki kene nyirnunk 🙄

De bolond vagy te jo eg 😂😂

szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Talán 10 éve vagyok gyk-s tag,és olvastam itt olyan kérdéseket,hogy majdnem lefordultam a székről,de most tényleg lefordultam.

Ha a párod ezt kéri tőled az igazság nevében,akkor minél előbb hagyd el a józan ész reményében. Neki nincs más terve,csak az,hogy magányosan éld mellette az életed. Barátaid,munkahelyed még van?

szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
ezt a hülyeséget...
szept. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora orbitális baromságot rég hallottam.
szept. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Én nem beszélek apámmal, de sose jutna eszembe azt mondani a férjemnek hogy ő se beszéljen a családjával. ( Igaz ő sem beszél). De ez nem miattam van, hanem mert nagyon durván sértegettek minket.
szept. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Pont hogy igazságtalan lenne olyan szülőkkel megszakítani a kapcsolatot, akik rendesek és jófejek, csak mert a párod szülei bunkók!

Ehhez nagyon butának kellene lenni!

szept. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem engem, hanem egy rokonomat kezdi a párja izolálni a családtól. Mivel korábban én is csak azt tapasztaltam, hogy ilyen esetekben a vállalható rokonsággal megmarad, sőt néha kifejezetten szoros lesz a kapcsolat, értetlenül álltam a jelenség előtt.

Szóval nem véletlenül berreg nálam a vészcsengő.

szept. 10. 15:43
 19/21 anonim ***** válasza:
76%

18

GOndolom, a rokonod nő. Figyeljetek rá nagon, mert ez egy bántalamzó kapcsolat kezdete, ha már most nem az. Első lépésben elszigeteli a családjától, hogy ne beszéljen velük, ne tudjon támogatást, segítséget kérni, és bízik abban, hogy a családja megharagszik rá a megszakított kapcsolat miatt, és nem számíthat rájuk.

szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, kérdező... :( Ha a te gondolkodásod ennyire eltorzult, keress szakembert. Ha a párodé, menekülj.
szept. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!