Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan kerüljem el a kontaktot...

Hogyan kerüljem el a kontaktot az anyósomékkal?

Figyelt kérdés

Én már nem járok hozzájuk, nem keresem a kapcsolódást😃 a férjem viszont időről időre meglátogatja őket. Ezzel nem is lenne gond viszont minden látogatás vitába fullad. Hazajön és elmeséli. De én még hallani sem akarok róluk. Megbántani sem akarom a férjem, hogy ne mondja el mi nyomja a lelkét, plusz őt is nyomasztja a feszültség… inkább beszélje ki minthogy valami egészségügyi baja legyen merthogy a viták olyan hevesek, félek egyszer baj lesz belőle.

Annyira unom már. Szeretnék egy nyugodt kis életet de állandóan áll a bál és közvetve én is része vagyok… Mi a fenét tegyek?



júl. 12. 11:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%
Erre keresem én is a választ.
júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Az anyos akkor jó ha porhanyós
júl. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
63%

A férjed kedvéért legalább ennyit elviselhetnél, hogy ő aznap max fél órában elmeséli a gondolatait a szüleiről.

Amikor hozzámentél, mit vártál, hogy ő is szakítson meg velük minden kapcsolatot?

júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk meghallgatod, vagy legalább úgy teszel mintha, aztán téma lezárva. Egy csepp önuralmat és türelmet gyakorolhatnál.
júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Imádom, hogy segítséget nem nyújtotok csak ide jöttök észt osztani! Ki mondta nektek, hogy nem hallgatom végig? Direkt írtam, hogy nem várom, hogy megszakítsa velük a kapcsolatot. Látom, ahogy tönkre teszik és nem tudok rajta segíteni. Meg tudom várni míg a fas***ágtól egyszer rosszul lesz. Remek. Csak mert f@**fej anyósom van nem szeretnék megözvegyülni. Amúgy ku rv@ nagy gondolat, a nyugodt kiegyensúlyozott élet ugye? Rögtön gondoltam, hogy irreális elvárásokat támasztok az élet felé. Esetleg írjatok még valami kedveset miért én vagyok a sz@r mert nem hallgatom elégszer. Még nem unom😬
júl. 12. 12:04
 6/16 A kérdező kommentje:
Egy kérdésem van mielőtt itt az önkéntes Magdi anyók letiltatják a kérdésem: Miért van az, hogy ez az oldal nem a segítségről szól, hanem az ítéletről? Feljöttök ide és mindenkit leszóltok. Utána jobb? Megnyugszik a lelketek, hogy mindenkinek megmondtátok ? 😃 Aki feltesz egy kérdést tulajdonképp célkeresztet rajzol magára.
júl. 12. 12:12
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Milyen válaszokat vársz, ötletem sincs. Pl. tegyél füldugót a füledbe, amikor a férjed elmondja a gondjait?

Nem a férjedhez kértél segítséget, hanem magadhoz, hogy ne kelljen hallgatnod.

júl. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Akkor vonulj be a pánikszobádba... Mégis mit kéne tanácsolnunk? 🤦
júl. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, más nemigen marad, mint amit előzőleg írtak neked.

Vagy van egy olyan verzió is, hogy a férjed tököt növeszt, és leválik a szüleiről.

Nálunk pl. ez volt. És nem, nem én "vártam el". Egyszerűen amikor látta, hogy nálunk mit jelent a család, milyen normálisak a szüleim, milyen jó náluk lenni, akkor tudatosult benne, amit már előtte is sejtett: Hogy egy bazi mérgező családból jött. Volt még közöttük utána egy nagy beszélgetés (ami falra hányt borsó volt kb.), aztán ő meghúzta a határait, no kontakt.

Azóta ő is sokkal kiegyensúlyozottabb, nem mérgezik a lelkét, és az életünk is teljesen jó (most már mondjuk 2 éve 12 ezer kilométerre élünk, de neten is no contact, ennyi.) Ennek már 6 éve, és béke van itt a kiscsaládunkban.

júl. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A ferjem mindig osszeveszik az anyjaval a telefonban, utana egy napig fel can dulva. Legszivesebben azt mondanam, hagyja a picsaba, ne beszelgessen vele, mert ugyis mindig balhe a vege, anyosom bogni kezd, ferjem pedig kiabalni, semmi ertelme. Raadasul sogornom miatt veszekednek, akivel a ferjem egy eve nem tartja a kapcsolatot, nem is kivancsi ra, de anyosom mindig felhozza. Szoval nem konnyu a helyzet.
júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!