Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ha úgy érzem, hogy valaki nem...

Ha úgy érzem, hogy valaki nem kedvel engem, azt valószínűleg jól érzem? Mi a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2023. máj. 23. 11:27
A kérdező szavazást indított:
Az ilyesfajta érzések mindig megmondják a helyes választ
Nem tudod csak ebből megállapítani, hogy ki kedvel téged
47 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Persze. Te érzed amit érzel. Nem tudsz mást érezni, tehát jól érzed.
2023. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Az a vicc, hogy a legtöbb nő, ha úgy érzi, hogy valaki nem kedveli, akkor átvált undok üzemmódba, és onnantól már valóban nem fogja az illető kedvelni. Szóval amit állít, az beigazolódik, de ő idézi elő.
2023. máj. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen, jól érzed.
2023. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Mivel Anyós, após kategóriába írtad, azzal kapcsolatban válaszolok: nekem évekbe tellett megtalálni a közös nyelvet anyósommal. Sokáig azt hittem, hogy csak megtűr és évekkel később mondta el, hogy mennyire örültek nekem apósommal, mert akkor a fiuk rém rossz társaságba keveredett és alig volt vele kapcsolatuk.

Még most is szinkrontolmácsolnom kell magamban a mondatait (16 év ismeretség után).


Viszont! A férjem (akinek borzasztó jók az ösztönei) biztos azt mondaná a kérdést elolvasva, hogy az első megérzéseket nagyon komolyan kell venni. Nagyon sokszor rá támaszkodom, ha valakit ki szeretnék ismerni.

2023. máj. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Nem feltétlenül.

Vannak, akik annyira bizonytalanok és/vagy annyira el vannak saját magukkal foglalva, hogy a legapróbb hétköznapi dolgot is személyes támadásnak veszik.

Ha ilyen vagy, akkor valószínűleg rosszul érzed.

Ha történtek konkrét dolgok, amiből arra következtetsz, hogy valaki nem kedvel (pl. rendszeresen, nemcsak egyszer bunkón viselkedik, beszól, túl rideg, miközben egyébként nem olyan típus, stb.) akkor jól érzed.

2023. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Azért az esetek 99 százalékában ezt észre szokták venni az emberek. Ha úgy érzed, valószínűleg úgy viselkedik vagy csak kiül az arcára és ebből látod.
2023. máj. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Igen! Egyértelműen megérzik az arra fogékonyabbak, hogy meglássák a másikban rejlő igazságot.


Én is így vagyok ezzel.


Az ember érzi és tudja, hogy a műmosoly mögött mi húzódik valójában a másikban.


Nem kell ahhoz semmi rosszat csinálnod, hogy valaki ne kedveljen, egyszerűen csak nem vagy neki szimpatikus, mert lehet valami benned, ami őbelőle hiányzik, vagy eltérő szinten működtök.


Ne vedd a szívedre, fogadd el!

2023. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. Eléggé introvertált vagyok, nekem energiabefektetés bárkivel is szólbaállni. Az egyik kollégám ezért meg volt győződve róla, hogy utálom, mert a munkán kívül nem beszélgettem vele semmiről. Pedíg igazából szimplán csak közömbös volt nekem.
2023. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
24%
Ki nem kedvel és mirt? Bár amúgy akárhonnan nézzük ezt nem elhet megmondani, max az aki mindkét félt kifejezetten jól ismeri, az tudná megmondani mi a helyzet.
2023. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Én nagyon jól belövöm az embereket.

1-2 eset volt évtizedek alatt, amikor azt hittem, hogy közömbös a viszony, de utált az illető és genyózott a hátam mögött.

Ha valakinek nem tetszik a pofám az látom.

De az ilyet meg takarítom el a környezetemből.

2023. máj. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!