Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem szokott válaszolni...

Anyósom nem szokott válaszolni ha küldök neki képet a gyerekről, miért?

Figyelt kérdés
Eddig meg az volt hogy ritkán talalkozik vele.

2023. márc. 3. 17:21
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
86%
Mit szeretnél, h küldjön képet ő is a saját gyerekéről? Minek? Vele élsz, kisangyalom! Nézegetheted állandóan!
2023. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
83%
Megnézi ennyi, nem feltétlen kell reagálni rá.
2023. márc. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
A fiának reagál. Azért én IS küldöm mert en vagyok vele a legtöbbet...
2023. márc. 3. 21:34
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem értem, miért olyan nagy baj ez, ha amúgy a fiának reagál. Én jóban vagyok az anyósommal, úgyhogy nem kellett külön megkérni, küldök én neki képeket, de most mit tudna rá írni, azt szokta, hogy de édes, drága, de cuki, stb.


Van, hogy ő sem ír, eszembe sem jutott megsértődni, igazából nem gondolom, hogy nem örül, csak totál felesleges minden kép után odaírni ugyanazt a kommentet, mint az előző 10-hez. :D


Na, hát nem vagyunk egyformák, mindenki másból csinál problémát, de szerintem nem kell ezen lovagolni, nem is gondolja, hogy bunkónak tartod.

2023. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2023. márc. 3. 21:47
 26/29 anonim ***** válasza:
52%

Itt a legnagyobb probléma,hogy anyuci pici fiának szültél gyereket. Na engem furkálna a férjem anyja,mert nem küldök képet. Ráadásul,ha már veszem a fáradságot,és küldök,azt meg semmibe veszi...

Vedd észre,hogy csak játszanak az érzéseiddel. Igen,a párod is,különben odaírná a kép alá,hogy pl sok szeretettel KÜLDJÜK a mamának. De elnézi,hogy az anyja,téged semmibe vesz.

2023. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
87%
Az élet nagy problémái...
2023. márc. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
75%

Hűha! Anyós nem lájkolgatja a gyerek képeit, mekkora bűn!


A nagyapám 86 éves, rendszeresen írok neki Viberen vagy küldök képet, semmit nem reagál soha. De tudom, hogy örül neki. Amikor találkozunk, akkor mondja is.


Anyukám 58 éves, vele is ugyanez van. Küldök képet, megnézni, de tudom, hogy utál pötyögni a telefonon és nem is várom el, hogy ilyenkor kényszerből nyomjon egy "lájkot" vagy telecsessze szivecskékkel a beszélgetést.


Feltételezem anyósod is örül neki, csak nem bírja az ilyen kényszeres, erőltetett szarságokat.

2023. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Az én 80+os mamám is megtanulta a messengert, elég jól, azért itt anyós is válaszolhatna legalább 1-1 szóval, nem törne le a körme.


"tulajdonképpen beleszülettünk ezeknek az eszközöknek a kezelésébe."


Ami ezt illeti, te hány éves vagy, hogy ebbe születtél bele? Én még csak 30 leszek, de vezetékes telefont ismertem előbb, mobil nem is létezett nálunk, a mai max 20 évesek sem abba születtek már, hogy okostelefon volt nettel...

2023. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!