Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom nem szokott válaszolni...

Anyósom nem szokott válaszolni ha küldök neki képet a gyerekről, miért?

Figyelt kérdés
Eddig meg az volt hogy ritkán talalkozik vele.

2023. márc. 3. 17:21
1 2 3
 11/29 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
82%
Ami még nem hangzott el a válaszok között, az a generációs különbség. Egy idősebb embernek, akinek a fiatalkorában csak a posta létezett, nem igazán egyértelmű, hogy egy képre reagálni kell. Nem biztos, hogy bunkóságból nem reagál, sőt, inkább azért, mert nem tudja, hogy válaszolnia kéne ezekre a képekre. Másik kérdés, hogy egy idősebb embernek már nehezebben megy a telefon kezelése, nehezebben válaszol, bonyolultabb neki, mint nekünk, akik tulajdonképpen beleszülettünk ezeknek az eszközöknek a kezelésébe.
2023. márc. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%
Küldjön képet a párod.
2023. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
22%
Tehát az volt a gond hogy ritkán találkozik vele, erre te most már néha küldesz róla képet. Hát nem csodálom hogy utál téged.
2023. márc. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
81%
A párodat kellett volna megkérdezni, miért nem küld ő képet az anyjának ahelyett, hogy megint anyóst szidod.
2023. márc. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
35%

Azért mert bunkó. Én már nem is küldök neki. Arra se válaszolt amikor írtam neki. Hagyjuk már ezt a generációs szakadék dumát. Ne küldj neki! Aztán ha szól meglehet mondani neki.

Komolyan mondom,hogy senki nem érti ezzel mi a baj? Ha így látja a gyereket így küldjön mosolyt stb.. !!!

2023. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
41%

Nem küldenék képet neki többé.

Ennyi.

2023. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

jó de most mit válaszoljon? nagyapám se válaszolt soha, csak hetente egyszer lebattyogott a nyomdaboltba, a személyzet kezébe nyomta a telefont, és kérte a letöltött képeket nyomtatva, aztán szépen felragasztotta őket a többi mellé.

én se igazán tudom mit kéne vagy lehetne válaszolni egy random fotóra, max. nyomok rá egy szívecskét ha nagyon aranyos, de amúgy mit csináljak vele?

2023. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

#15 igazad van.


Itt nincs akkora szakadék mint a 76 éves nagymamám, és párom 50 éves anyukája között aki nagyban facebookozik, chatel, megoszt mindent.


A kort nem írtam nem gondoltam először hogy számît de most látom hogy igen.


Ha idősebb lenne fel sem tettem volna a kérdést

2023. márc. 3. 20:32
 19/29 anonim ***** válasza:
94%

De arra válaszolj már, miért nem a pasid küld neki képet? Tőle miért nem kérdezed meg, miért téged szurkál?


Te nem vagy normális, a férjed az idióta és akkor anyóst szidod.

2023. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
89%
19 Mert nem kívülálló. Miért ne küldhetne ő képet?
2023. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!