Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert ilyenek velünk anyosomek?

Miert ilyenek velünk anyosomek?

Figyelt kérdés
Tiz ev külföldi munka utan sikerült öneröböl lakast vasarolni, most intezzük a butorokat es jövöbe remelhetöleg haza költözünk a 2 eves kis gyerekünkel. Anyosomek hanyni tudnanak ugy latom, ha szoba hozzuk a lakast csak az a valasz "majd meg latjatok varjatok ki a veget", ne butorozzunk be semmit mert le megy mindennek az ara. Soha anyagi segitseget nem vartunk el egyik szülötöl sem es ezutan se kell attol tartaniuk. Egyszerüen a szakmankba szeretnenk dolgozni ami külföldön nem lehetseges, es mi jobban erezzük magunkat itt.

2022. ápr. 18. 18:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%
Nem az lehet, hogy anyós eddig büszkén mesélhette, hogy a fia külföldön él? Erre ti meg hazajöttök, most mit meséljen?
2022. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A férjeddel és a kisgyerekeddel kéne foglalkoznod, nem azon pörögnöd, hogy anyósod mit károg.
2022. ápr. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Ök itthon elnek igen, es mi is haza keszülünk.

Nem tudom.. igazabol azert tettem fel a kerdest mert eddig a legtöbb szülöt akit ismerek

ugy lattam, hogy örül a gyereke boldogsaganak.. nekem ez nagyon furcsa hogy ennyire rosszul fogadjak a haza költözest meg ugy egyaltalan a lakas vasart. Evente 1 alkalommal jartunk haza, unokat szinte alig ismerik.

Igazabol csak furcsaltam ezt, de igazatok van a sajat dolgaimmal kell foglalkoznom

2022. ápr. 18. 22:40
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Amenynire elhet kerülni kell őket.
2022. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én sem értem anyós szempontjait. De a fentiek ismeretében, én még csak egyazon városba sem költöznék velük.
2022. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nem fogunk egy varosba költözni. Igazabol mi egy nagyobb varosba vasaroltunk lakast, mivel mindketten a varosi eletet kedveljük jobban. Anyosomek egy kisebb települesen elnek a varos közeleben ugyan, de papucsba nem tudnak at jönni.

Szerintem ez volt a fö zavaro ok, mert ök azt szerettek volna ha ott vasarolunk ingatlant(hazat, vagy telket amire epitünk). De en ebbe nem mentem bele, ismerve a ferjem, tudom töle mi telik ki ;)) egy seprü nyelet nem tud meg fogni :)), de nem baj en igy szeretem, en se vagyok nagy kertesz.

2022. ápr. 19. 11:16
 17/20 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nagy gond nem lehet majd. Alakítsátok az életeteket, ahogy nektek jó, túl nagy összejárkálás biztosan nem lesz, így lesz jó.
2022. ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
54%
Irigykednek
2022. máj. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Sose legyen nagyobb bajod az életben
2022. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

"...ne butorozzunk be semmit mert le megy mindennek az ara."


Anyósod éhen halna jósnőként!:)

2022. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!