Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha mindenki írtanà ezeket a...

Ha mindenki írtanà ezeket a k..rva poloskàkat,nem fogynànak el?

Figyelt kérdés
tegnap 14:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#10

Meddig?

tegnap 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

#10 mivel?Hàt poloskaírtóval!😁


[link]

tegnap 19:34
 13/15 anonim ***** válasza:
Én ezzel a protektos cuccal fújtam körbe az autót-ajtók tömítéseit,csomagtartó fedél belülről,meg minden nyílást ahol hátul be tudnak jutni.Kèt napig öklendeztem,annyira durva cucc,de bogár nincs...
tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
13 akkor ez nem valami jó megoldás. Öklendezel a saját autóban ahelyett, hogy kipöckölj egy bogarat. Inkább utazók poloskákkal, mint kemikáliákkal telefújt légtérben
tegnap 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem egy poloskáról van szó.Horgászautó,a vízparton irdatlan mennyiségű bogár van,százával lepik az autót.Bemásznak minden résbe,rengeteget szenvedtem velük.Ez a gond megszűnt,a méreg akkor is hatásos,ha már nem érződik.Jó,nem érdemes nyalogatni a gumi tömítéseket,de ezt talán meg tudom állni.
tegnap 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!