Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Ha mindenki írtanà ezeket a...

Ha mindenki írtanà ezeket a k..rva poloskàkat,nem fogynànak el?

Figyelt kérdés
tegnap 14:42
1 2
 1/15 Kólauborkával ***** válasza:
68%
Én mindet megölöm ahol találkozom velük. A kertünkben egészen elfogytak, nyáron sem voltak.
tegnap 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nyàron nincsenek is.Szeptemberől ,kb.november közepèig vannak.Èn nagyon fèlek tőluk ès utálom.Fújkàlom le őket,ahogy meglàtok egyet.Csak sok helyen làtom bemzsegni ès sz..rnak rà.😡
tegnap 14:48
 3/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
tegnap 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Én se kímélem őket. Az ablakomat már befújtam rovarírtóval és ha betéved egy, azt is megölöm.
tegnap 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%
Inkább írnál normálisan...
tegnap 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem, mert sajnos a nagy részük nem civillizált övezetben van, hanem az erdőkben meg ilyen helyeken.
tegnap 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Ha erdős részen vagy reménytelen vállalkozás.


Nálam 1-2nap és elfogy egy flakon féktisztító, mert egyszerűen ráérnek bemászkálni a réseken és egyéb csatornákon.


Egyes házakat is nagyon szeretnek és a miénk pont beletartozik.


Ezért minden délután napnyugta előtt egy porszívóval kintről leszedem mindet, ahol csak érem. Van két ablak ami állandó bukón van így ott a hőség miatt dupla annyit sikerül levadászni. Egyik alatt egy zegzugos csapda amikbe napközben gyülekeznek, ott is nagy a sűrűség. Másik helyen korlátra kidobott kisszőnyeg, ott egy-két nap alatt van annyi mint az egész házon. Ezek se jönnek már be... D


Ez a tortúra arra jó, hogy a mindenkori mennyiségnek nagyjából a 10% jön be.


A begyűjtött poloskák mennek fáradt olajba, aztán tűzre, hogy valami hasznuk is legyen. Mielőtt valaki belém áll, közlöm, hogy ez nem hosszabb mint a féktisztító, vagy a rovarirtó hatásideje.

tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyon lehet úgy kiírtani a természet mindnen részébõl egy rovar fajt, hogy a többi ne sérüljön. Menne vele a méhecske meg minden más is.
tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy nem kell tőlük félni mert nem tudnak csípni,.nincs fullánkjuk meg semmi
tegnap 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Mivel fújjátok le? Eddig akármivel fújtam ment tovább.
tegnap 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!