Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Milyen rovar lehet ez?

Milyen rovar lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, mint egy bögöly, de biztos nem az, mert nem zúg, teljesen hang nélkül röpköd itt a szobában. Néha több órán keresztül elbújik, leszáll valahova, aztán hirtelen felbukkan megint és repül egy kört. Hogy tudnám előcsalogatni és lecsapni? Azt se értem hogy jött be, mert szúnyogháló van minden ablakon.

júl. 16. 10:39
 1/4 anonim válasza:
100%
Fotózd le esetleg és segítek ha tudok
júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
csótány
júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem gondolnám, hogy csótány. Az nem hasonlít a bögölyre, sokkal nagyobb és van repülő fajta, de az ritka és nem bögöly-szerű, sokkal nagyobb - esetleg annak fiatal egyede lehetne, de akkor több lenne. A német csótány (svábbogár) általában fut, nagyon gyorsan és nagy, fekete, röpképtelen. Ezek tömegesen vannak, nem egy darab. Szóval ez nem hinném, hogy csótány. Meg az a padlót szereti, vizes helyeket, szemetet, kaját, nem pl. a plafont.
júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap este láttam utoljára, próbáltam lecsapni légycsapóval, de eltűnt. Valahova elbújhatott. Biztos hogy nem csótány.
júl. 16. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!