Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Furtinka ellen mit tegyek ?

TankoMariaErzsebet kérdése:

Furtinka ellen mit tegyek ?

Figyelt kérdés
Ahh. Ma 4 db bogarat öltem meg egyik talán nm hasonlított rá de akkor is .. furtinka lehet és mit javasoltak mit tegyek reggel dolgozok és amugyis kattos vagyok ha valamin pörög az agyam nem tudok aludni .. ninc s kedvem egész éjjel ütni a bogarakat az ablakon a háló nincs nyitva .. 30gok van nappal és halál ha nm nyitom ki az ablakot .. mit tegyek ellenük ? A viz megoldás lehet ha az ablakba teszem egy edénybe vagy valamibe ?

júl. 10. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem furtinka, futrinka.
júl. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A sok bogárgyilkosság miatt már nagyon leromlott a karmád. Én a te helyedben inkább elbújnék egy ablaktalan pincébe, hogy kivédjem a fajtársaik bosszúját!
júl. 10. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló
júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberre teljesen ártalmatlan, szép rovar, ökológiai szerepe nagyon fontos, nem kell harcolni ellene.
júl. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nőj fel!
júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!