Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Akiknél volt ágyipoloska,...

Akiknél volt ágyipoloska, írjatok tapasztalatokat? Minden részlet érdekel. Szabad szemmel láthatóak? Milyen színűek? Hogy szűnt meg? Ki kellett dobni az ágyat? Vagy mást? Mit nem szabad csinálni? Stb? Minden jótanács, ami eszedbe jut.

Figyelt kérdés
Minden fontos tudnivaló jöhet.

2022. nov. 16. 02:55
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Szívesen, igazán nincs mit. Én köszönöm.


Kipróbáltam, tényleg működnek most a fentiek is. Nem értek én ehhez.


Amúgy ez bennem is felmerült, amit megadtál.

De végül elmúltak nagyjából - talán valami hasonló lehetett, nem pontosan az.


Aztán gondolkoztam, hogy végül is megerőltettem akkor a lábaimat, talán attól volt, viszont egy része viszketett, szóval ez egy furcsa eset volt.


Mintha egy része rovarcsípés, másik része pedig megerőltetés miatti pötty lett volna. Különös egybeesés.


Köszönöm szépen, hogy megírtad a véleményedet!


És mindenkinek tényleg nagyon köszönöm, hogy írt, jó sokan a segítségemre siettetek!


Amúgy akkor nagyon ráparáztam, hogy ágyipoloska, sok mindent kimostam 60 fokon, de azóta sem láttam ilyen kis élőlényeket.

Hála Istennek!

2022. dec. 19. 04:13
 32/36 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nagyjából elmúltak a pöttyök, remélem, nem is fognak előjönni többet. Te egy nagyon szimpatikus, együttműködő, önzetlen, empatikus, kedves ember vagy, úgyhogy azt kívánom, hogy a lehető legkevesebb egészségügyi és egyéb problémád legyen az életben.
2022. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Hú, most nagyon megleptél, erre igazán nem számítottam.


Köszönöm kedvességedet!


Azért tudod észrevenni másban ezeket a tulajdonságokat, mert Te is rendelkezel ezekkel.


Köszönöm szépen a jókívánságot!

Minden jót kívánok én is, az egész életedben!

2022. dec. 19. 20:27
 34/36 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2022. dec. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
❤️
2022. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
💖💐
2022. dec. 20. 21:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!