Állatok - Gyakori kérdések
Ha a magyar vizsla kölyköknek az anyjuk törzskönyvezett de az apjuk nem akkor a kiskutyáknak lehet törzskönyvük?
Kutyák
Kutyák
15
Valami sűrű, sötét színű, szálakból álló szövedék nő az akváriumom belső falain és a növényeken is megtelepszik. Mi ez, és mit tudok tenni ellene?
Halak, akvarisztika
Halak, akvarisztika
3
Lehet valahol interneten videó vagy írás formájába ahol meg lehetne tanul hogy hogyan kell beállítani egy kutyát?
Kutyák
Kutyák
6
Van egy fajtatiszta ám törzskönyv nélküli Svájci Fehér Juhászkutya szukám. Van valakinek valami ötlete hogy ki tud nekem abban segíteni, hogy ki hajlandó ennek...
Kutyák
Kutyák
15
A zebrapintynek lehet salátát adni egyik helyen azt olvastam, h nem a másikon meg azt, hogy igen?
Madarak
Madarak
3
Az Állatok kategóriáról:
Az Állatok kategóriában megtalálhatod a velünk élő kiskedvencek és a vadon élő állatok témáit egyaránt. Kérdezhetsz többek közt kutya, macska, madár, rovar, hüllő, kisemlős, ló tárgykörökben.
Nem csak mi vagyunk hatással az állatvilágra, hanem az állatok is hatással vannak ránk. Sok örömöt okoznak és olykor bánatot, problémát. Ezekről bátran kérdezhetsz az Állatok kategóriában, más állatbarátok tudnak segíteni saját tapasztalataikkal, történeteikkel neked.
A legnépszerűbb témák az Állatok kategóriában: akvarisztika, akvárium, állat, betegség, cica, etetés, hal, háziállat, hörcsög, ivartalanítás, kiskutya, kölyök, kutya, ló, lovaglás, macska, madár, nyúl, papagáj, tengerimalac.
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!