Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nem madár, denevér Valószínű...

Nem madár, denevér Valószínű hogy denevér jár be a lakás redőnyébe. Hogy lehetne elriasztani ?

Figyelt kérdés

aug. 10. 08:38
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

# 10-es..

Nem kiirtani akarom,.. elküldeni.


Tudod pár éve volt hogy tavasszal ablak tisztítás közben le akartam húzni a szúnyoghálót is hogy áttöröljem. Ahogy lerántottam kiesett valami hatalmas visítással. Ha a létrán állok biztos kiestem volna.

Akkor találkoztam így a denevérrel. Felhívtam az állatkertet hogy be tudnám-e vinni. Mondták hogy jön nem sokára jó idő és vigyem le egy fára. Már nem tudom hány fokot kellett megvárni.

Akkor ( mivel felébredt) kapott inni meg hoztam neki kis lisztkukacot. Persze gumikesztyű, csipesz..csepegtető. aztán cipős dobozba tettem papírokat és a zárt erkélyen várta a jobb időt. Mielőtt levittem még kapott enni.. inni.


De.. akkor nem volt piszok az ablakon, meg nem jött be.. nem is tudtam róla. Itt kértem tanácsokat.


Más hallani, meg más a helyzetekkel találkozni


Ez az étkező ablaka. Ha az erkélynél lenne nem nagyon zavarna de akkor is félnék hogy ledarálom ha leengedem a redőnyt.


Hál Istennek itt nem bántják az állatokat. Van aki a fecskéknek műfészket tett és van is egy csomó kicsi fecske. Azok is már itt repkednek. Föleg ha meglátják az embert


Közben kiderült hogy másnál is vannak.

Nem olvastam a Blikket.. de tudom a rémhíreket 🙂

Vannak itt kihalt épületek, menjen oda.. vagy menjen az erkélyhez

Mindenesetre valahogy elterelem innen..

Ezzel nem bántom

aug. 11. 10:12
 12/12 A kérdező kommentje:

#9- és


Macska... Tegnap mesélték hogy hozzájuk is bement egy és a macska

megfogta..

Most ha kinyitom éjszakára az ablakot lehúzom a szúnyoghálót

és kitámasztom hogy ne szaladjon fel megint ne tudjon bejönni.

Hááát a nyoma minden reggel ott van.

Majd megnézzük hogy mit lehet tenni.


Tényleg nem szeretném hogy az étkezőbe bejárjon, meg a nyomait se szeretem ott.


Először megijedtem hogy egér van és féltem hogy szétrág valamit.

aug. 11. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!