Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Denevér megfog halni?

Denevér megfog halni?

Figyelt kérdés
Berepult a lakásba aztán anyukám véletlen odacsukta a szárnyát az ajtóba mert ott kúszott a földön mi meg észre se vettük. Aztán kivittem persze nem értem hozzá hanem szitaval meg papirral odaszoritva vittem ki. Valószínűleg eltorott a szárnya. Mióta kivittem kúszik a földön nem tud repülni. Megfog halni? Nem gyógyul meg sehogy se a szárnya? Nem akarom hogy meghaljon😭😭😭

júl. 7. 00:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kiraktam az utcára szóval már azt se tudom hol van. Ilyenkor mi van?
júl. 7. 01:13
 3/11 anonim válasza:
35%
Ezért a tettedért eljő Batman, az igazságosztó! Készülj, mert az Arkhami Elmegyógyintézetben fogjátok végezni Jokerrel.
júl. 7. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jeffrey Spender ***** válasza:
100%
Ha érezted, hogy eltörött a szárnya, akkor miért raktad ki az utcára ?
júl. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Anyukám mondta, hogy rakjam ki ő halálosan fél tőlük szóval a lakásba nem hagyhattam akkor mi mást kellett volna tegyek? Azz írják dobozba kell rakni meg adni vizet neki meg nem tudom, de hol kéne tároljam ha ittbent nem engedi. Ő is sajnálja, de nagyon fél tőlük
júl. 7. 02:26
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Vigyétek el állatorvoshoz ő pedig megmondja, hogy megmarad-e vagy el is látja s akkor tuti életben marad. (Anyukád meg ha fél tőlük nem kell oda néznie azt ennyi)
júl. 7. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Uff... bocsi most láttam, hogy már nem is tudod hol van így az előző válaszom már felesleges.


(Elolvastam a szöveget csak nemrég keltem így még nem igazán fog az agyam)

júl. 7. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Már b.szhatod... 😑 Amúgy szegények, ha a földre esnek, nem tudnak elrepülni, fel kellett volna lógatni valami bokorra, vagy ilyesmi. Balf.sz... 🤦
júl. 7. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Törött szárnnyal 0 a túlélési esélye. Nem tud élelmet szerezni és a ragadozók elől sem tud elmenekülni.

Valószínűleg már egy macska vagy egy nyest kivégezte.

júl. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát kinyírtátok, csókoltatom anyukádat, serpenyővel.

De te legalább jobb ember leszel.

Ha esetleg még keresgéled és megtalálod, keress rá a madármentős csoportra facebookon és írj nekik. Az egész országban van nagyjából lefedettség, önkéntesek át tudják venni.

Ha nem, akkor igen, kínok közt el fog pusztulni.

júl. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!