Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A testvérem 3 éves gyerekek...

A testvérem 3 éves gyerekek rugdossa a macskáimat erélyesen rászóltam, de továbbra is folytatja?

Figyelt kérdés
Hogy lehetne erről leszoktatni finoman? Egyszerűen nem fogja fel amit mond neki az ember.

2018. jún. 3. 17:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Belerúgsz te is, akkor majd megérti. Vagy megvárod, amíg a macska megkarmolja.
2018. jún. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A testvérednek szólj, rá talán hallgat a gyerek. Ha pedig nem, akkor mondd meg neki, hogy így többet nem mehet a macskák közelébe és zárd el őket egymástól. Ha annyira cicázni akar, ez talán hat rá.
2018. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Semmit nem érsz el vele, ha rászólsz. Én is sok sok éven át küzdöttem , csak én kutya miatt. Voltam erélyes, mérges, dühös, "elzártam" a kutyámat, vittem magammal be a szobába aludni, sosem hagytam kint mikor tudtam hogy gyerek veszély van, ugyanis egy darabig működött a simizlek, szeretlek dolog, de átment átakart menni rugdosásba.


Magam sem hittem volna, de pont az a gyerek (fiú) lett a legnagyobb állatbarát, akinek pl. több év eltelte után sem felejti el a házi kedvencét és bekönnyezik a szeme, aki rugdosós volt.

2018. jún. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
100%
Az a tesód dolga lenne...szólj neki, hogy amíg a gyereke nem tud viselkedni, nem jöhet hozzátok.
2018. jún. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
Komolyan mondom, hogy nem térek magamhoz: hogy a franca tűritek ezt el? Kezét-lábát eltörném annak, aki belerúg az állatomba! Leszarom, hogy lárva, nevelje meg a hülye anyja-apja, vagy ha nem képes rá, akkor őket is megverem! Be nem engedném a lakásomba az ilyet! Hihetetlen, hogy manapság már senki sem képes megnevelni a r..hadék lárváját, csak tartják, utána meg csodálkoznak, amikor őket is szarrá rugdossa majd a nyomorult kis patkány! Ja, és a sorozatgyilkosok kivétel nélkül állatkínzással kezdik! A fene már belétek, hogy nem tudtok gyereket nevelni és rászabadítjátok a társadalomra, a normális emberekre ezt a sok idióta, egoista, agresszív, szadista szörnyeteg kölyköt! Ki kéne lőni titeket az űrbe a kölykeitekkel együtt!
2018. jún. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
Én is szeretem az állatokat utolsó, de azért kezét, lábát eltörni egy kisgyereknek, mert nem érti még, hogy amit csinál az rossz, elég beteg dolog. Azért nehogy már egy állat fontosabb legyen, mint egy gyerek.
2018. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem macskáról lenne szó akkor mondanám, hogy menjetek a szabadba játszani, mert ott viszont működik a játszunk, labdázunk, botozunk, frizbizünk, kergetőzünk dolog, tehát ott nyoma nincs a rugdosásnak. De hát macskával nem lehet.
2018. jún. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess el vele ,hogy nagyon fáj ez a cicának , mi lenne ha vele csinálna ezt valaki , hogy esne neki ,illetve fájni neki . 3 éves gyerek már értelmes .


Az én lányom is ennyi idő , ezt alkalmazom vele is , bár ő sose bántotta a a kutyánkat.

2018. jún. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De én azt is megtettem hogy elvittem a gyereket gyerekeket, aztán jött a kutyám, volt hogy 2 órát voltam el vele, akkor meg sírtak, hogy hol voltunk ennyi ideig.
2018. jún. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

5-ös, rohadtul igazad van.

Ha meg leordítod a gyereket, már elkezd hisztizni, meg Te vagy a szar, de az állatokat meg elnézik, ahogy veri, mintha természetes lenne, meg hogy csak gyerek.

2018. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!