Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha kiscicát akarunk lakásban...

Ha kiscicát akarunk lakásban tartani, és egész kiskora óta itt tartanánk, akkor nem lenne hiány érzete vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert forgalmas környéken lakunk,és van 2 kutyánk is,akik nem szeretik a macskákat(szétkapják őket :S),és anyámnak ebből lassan elege van.Ezért arra gondoltam,hogy kis kora óta benn tartott cica jó ötlet-e?(Mozgási tér biztosítva lenne,elég nagy a lakásunk,meg csinálnék neki mászókát stb)
2010. máj. 27. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Neked nem lenne? (vagy ilyesmi)
2010. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hátha kiskora óta igy van,akkor talán nem lesz hiányérzete,hogy nem mehet ki..,mivel nincs viszonyitási alapja,melyik a jobb.
2010. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát nekünk volt benti cicánk, de hiába volt meg pici kora óta, mindig vágyott ki a szabadba! így hát kinti cica lett! nem lehet bírni vele! És gondolj csak bele, hogy milyen rossz lenne neki nyáron amikor látja h kint milyen szép idő van ő pedig nem mehet ki! nem jó ötlet bent tartani!
2010. máj. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az enyém benti cica pici korától, nem vágyik ki, mert még az erkélyre is alig meri kitenni a tappancsait. Persze a macskák sem egyformák, volt olyan cicám, amelyik viszont ahogy tudott, kiszökdösött.
2010. máj. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én két cicám is a lakásban van 8 hetes kora óta,fél évesen ivartalanítva lettek,így jól megvannak,nem tudják milyen kint lenni,mert nem voltak soha kinn,és mivel ivartalanítva lettek korán,a hormonok sem szólítják ki őket.Nálunk a panel-erkély tyúkhálóval van körbekerítve és oda kimehetnek sütkérezni és madarakat nézegetni,soha még csak jelét sem láttam,hogy ki akarnának menni,úgyhogy szerintem,nyugodtan tarthatsz bennt cicát,de ahhoz tényleg muszáj őket ivartalaníttatni,hogy te is és ők is jól érezzék magukat odabenn.
2010. máj. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
ha sima házi macskát akarsz vagy mi az,szerintem annak ösztöneibe van a csavargás, esetleg fékezni tudod,mondjuk kiherélés az első lépés, nekem is volt macsekom,imádtam,tenyérnyi kora óta velünk volt lakásban,de ahogy felnőtt kezdett csajozni a rohadt, és kiment mindig,de egy szép napon megsebesülve tért haza megharapta egy kutya, 15 ezret ráköltöttem,de 3 nap alatt kimúlt csóri macsek.
2010. máj. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én csak arra gondoltam,hogy inkább a lakásban haljon majd meg végelgyengülésben,mintsem a kutyák vagy a kocsik miatt pár hónaposan.
2010. máj. 28. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, de ivartalanítani mindenképp kell, akár kinti akár benti macsekról van szó.
2010. máj. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt szeretném is =D de mennyibe kerülne hímnek,vagy nősténynek?
2010. máj. 29. 09:18
 10/10 anonim ***** válasza:
A kandúr 4-5,a nöstény 8-10 ezer forint körül van,de még városon belül is vannak különbségek.
2010. máj. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!