Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó pár éve eltűnt a cicánk és...

Jó pár éve eltűnt a cicánk és nem jött még vissza. Hogy kereshetném meg?

Figyelt kérdés
Jó pár éve eltűnt a 4. kerületben a nőstény, ivartalanított tricolor cicánk és plakátokat viszon nem tettünk ki, mert mindig reménykedtünk, hogy vissza fog jönni. Tudom, elcsesztük. Most volt egy álmom, amiben a cicámat ki akarták törölni az emlékeimből, mert úgysincs velem és csak akkor maradhat meg a cicánkról az emlék, ha megtaláljuk. Nem szoktam komolyan venni az álmaimat, de ez megijesztett. Szóval szeretném megtalálni, ha a legkisebb esély is van rá. Tudnátok segíteni, hogy így jó pár év elteltével mivel kezdjem a keresést? Amikor eltűnt kérdeztük az állatorvost, hogy tud-e róla valamit, de nem tudott semmit. A segítséget nagyon szépen köszönöm :)

2016. szept. 10. 10:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
adri, olvastad a 4 kommentet?
2016. szept. 10. 10:59
 12/20 anonim ***** válasza:
25%

Meg mire vársz?? Milyen ötlet??? Hülye vagy?

Ennyi idő után? Tudod mik történhettek vele?

Levadászták kajának, szétszaggatta a kóborkutya, elcsapta valami, beleszorulhatott valamibe s megpusztult pár hét alatt kínok közt, huligánok megkínozták, arra kevés esély van hogy valaki magához vette(főleg ha félős)...stb.

Ha csipp lenne benne lehet megtalálnád valahol ki tudja milyen állapotba...

Észt nem lehet adni csak tanácsot, de neked már késő. Fogadd el.

2016. szept. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
hát... kösz...
2016. szept. 10. 11:04
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Bocs de előttem egyet jelzett amikor írtam... S felháborít ez a "jajj mit tegyek ennyi év után..."
2016. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

szia, nem akarlak elkeseríteni de szerintem nem lessz meg :( nekünk is eltünt már több cicánk:(

nagyon sajnálom a cicátokat!

nem tudom mennyire segíthet, de mi azt csináltuk hogy a kertbe csináltunk egy kis "emlék helyet" raktunk oda virágoka, pár gyertyát meg kiírtuk a cicus nevét. Amikor ezt megcsináltuk, megnyugodott a lelkem, hátha nekd is segít ezt "lezárni"

2016. szept. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%

Nekem amikor a dalmatám tűnt el, első nap nem találtam. Szarrá bőgtem az egész estét aggódva. Kerestem, becsöngettem mindenhova, s a falu körülötti mezőket is végig sétáltam 10évesen. S minden nap... Harmadik nap megtaláltam lovarda mögötti mezőn.

10 évesen!!! (gyerektársaimmal, akkor vacak drót kerítés volt újítás miatt és szétszedte)

2016. szept. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
köszi az utolso ket valaszt :')
2016. szept. 10. 12:11
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kell ennyire neki esni szegény kérdezőnek? Okê anno elcseszte tényleg, hogy nem kereste azonnal, de biztos hogy szeret az állatát ha ennyi év után is lelkiismeret furdalása támad. Most már valóban csekély esély van rá hogy megtaláld de azért nézz szét szerintem az állatmenhelyek oldalain
2016. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
15%
biztos ivott valamit
2016. szept. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sajnos lehet hogy tényleg, csak az álmom miatt volt hirtelen ez az érzelmi hullámom
2016. szept. 12. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!