Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó pár éve eltűnt a cicánk és...

Jó pár éve eltűnt a cicánk és nem jött még vissza. Hogy kereshetném meg?

Figyelt kérdés
Jó pár éve eltűnt a 4. kerületben a nőstény, ivartalanított tricolor cicánk és plakátokat viszon nem tettünk ki, mert mindig reménykedtünk, hogy vissza fog jönni. Tudom, elcsesztük. Most volt egy álmom, amiben a cicámat ki akarták törölni az emlékeimből, mert úgysincs velem és csak akkor maradhat meg a cicánkról az emlék, ha megtaláljuk. Nem szoktam komolyan venni az álmaimat, de ez megijesztett. Szóval szeretném megtalálni, ha a legkisebb esély is van rá. Tudnátok segíteni, hogy így jó pár év elteltével mivel kezdjem a keresést? Amikor eltűnt kérdeztük az állatorvost, hogy tud-e róla valamit, de nem tudott semmit. A segítséget nagyon szépen köszönöm :)

2016. szept. 10. 10:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

:D évek múltán?

Hát még csak azt se tudom mondani, hogy az utak szélét nézd végig, hátha elcsapódott valahol az egérfogód :D :P

Őszintén szólva szerintem teljesen értelmetlen ez az egész.

2016. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
40%

Miért nem akkor kerestétek intenzíven amikor eltűnt?

Ha 1hét alatt nem kerül elő, akkor 99.9% hogy soha többet nem lesz meg.

2016. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
40%
Miért nem vigyáztatok rá?
2016. szept. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
kérlek csak akkor kommenteljetek ha van ötletetek, hogy most hogy tudnám megkeresni, a múltat nem tudom megváltoztatni
2016. szept. 10. 10:54
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy teljesen reménytelen. Most megzavart az álmod, majd kihevered.
2016. szept. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
ki mondta, hogy nem vigyáztunk rá? teljesen jó élete volt, kapott enni, inni mindent biztosítottunk neki. egyszer karácsony előtt elkóborolt aztán többet nem jött vissza
2016. szept. 10. 10:55
 7/20 A kérdező kommentje:
#5-ik igen, az lehet sajnos :,(
2016. szept. 10. 10:56
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

Hát gratulálni tudok... Vagy halott, vagy valaki befogadta... Nekem nem lenne pofám kiírni, megtalálni nem fogod.

Ha én kisállatom tűnt volna el, pár nap várakozás után neki lendülnék felforgatni mindent...

Szerintem meg azér álmodsz vele mer leszartad...ha most akarod keresni.


Meg hogyan segítene itt bárki??

Akkoriban kellett volna frissen plakátolni, környékbelieket kérdezni... Nagy az isten állatkertje...

Gratulálni tudok... Hány éves vagy, 12?

2016. szept. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
mindegy, azért köszi :) ha mégis támad ötlete valakinek, azért azt írja meg :)
2016. szept. 10. 10:57
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Legyen is lelkiismeret furdalásod!
2016. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!