Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskások! Tapasztaltatok...

Macskások! Tapasztaltatok fétist a macskáitoknál?

Figyelt kérdés
Az egyik cicám lehetetlen helyekről kerít elő körömreszelőt, körömpolírozót vagy a lábköröm festésnél használt ötágú szivacsokat. Mindg elveszem tőle, de állandóan lebukik, ahogy a neszeszerestáskában könyékig elmerülve turkál. Akkor is azzal szenved, hogyha be van zipzárazva. A körömreszelés pedig kész tortúra, mert szó szerint veszi ki a kezemből. Találkoztatok már ilyesmivel? Semmi más nem érdekli, csak a körömápoló szerek...
2014. márc. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Cuki lehet!

Az enyém él hal a vízért! Ha reggel mosakszom, ki kell zavarni a mosdókagylóból, ha mosok, a mosógép kifolyócsövétől kell elhajtsam a kádból, ráadásul megrágja párom szerelésnél használt ónját (miközben forraszt, odalopakodik, rág belőle egy darabot, és már csak a porszívó porzsákjában találkozom a darabokkal)...de a fültisztító pálcikákat is el kell dugni...én úgy oldottam meg ezt a bajt, hogy a dolgozó szoba, a fürdő, a wc és a konyha ajtaját mindig csukjuk...nehogy észrevegye, hogy az utóbbi kettőben is van víz...

2014. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Ezek szerint nem vagyok egyedül egy furcsán perverz macskával :D Igen, én is elzárom a neszeszert, de ez nem mindig megoldás. Igazából azért aggódom, mert sem a műanyag, sem a fém nem tesz jót neki (naná, hogy nem...), a reszelőtől meg végképp kiakadok, mert hallom, ahogy a fogai surlódnak rajta. Valószínűleg élvezi ahangját.
2014. márc. 8. 14:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon jó. :DDD


Gondolom iylen hatalmas szemekkel bámulja, amikor reszeled a körmöd.

Az enyém a nyalóka fehér pálcikájáért van odáig. Zsonglőrködik vele, el kell neki dobni és visszahozza. Ha nyalókát eszem, extázisba esve ül mellettem és bámul.

2014. márc. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ivilicious ***** válasza:
Elektronikai cuccokra mindig ráfekszik, telefon, ipad, távirányító,stb :) ja,meg bámul zuhanyzás/fürdés közben ,a vizet nézi persze, de fél tőle ,mint a tűztől :D kis perverz
2014. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!