Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap találtam egy kiscicát....

Tegnap találtam egy kiscicát. Hogy vegyem rá az új gazdit az ivartalanításra?

Figyelt kérdés
A kutyáimat sétáltattam,amikor egy 4-5hét körüli picike kisfiú cicust hoztak elő. A mamája fejbe volt lőve. Szerencsére sikerült jó gazdit találnom a csöppségnek,viszont nem tudom,hogy vegyem rá őket,hogy ivartalanítsák?(ki is fizetném nekik). Azt mondják ott nem szokás.
2009. máj. 25. 20:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Ne játssz Teréz anyát, ez már nem a te dolgod. ha mégis ennyire aggódsz érte, miért nem tartottad meg ivartalanításig és utána adtad tovább?

EZ VAN! Most már nem szólhatsz v

2009. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
v helyett.... bele
2009. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért mert van 5 cicám!
2009. máj. 25. 21:00
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Például mert a hím macska jelöl, és bakzás idején nagyon bűzös váladékot nyomat mindenhová (pláne lakásba), és éjjelente vernyogni fog, meg eltünedezik hajtani a csajokat
2009. máj. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké,köszi. Remélem beválik. A cicának sokkal jobb lenne. Meg a gazdinak is. Nincs egy csomó seb,fertőzés,betegség,csvargás...
2009. máj. 25. 21:15
 6/12 A kérdező kommentje:
+a
2009. máj. 25. 21:15
 7/12 anonim ***** válasza:
Így van. Nekem a lány cicám most kezdi, és nagyon gáz a műsora. Rajta is meg kell csináltatni
2009. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Megpróbálom. Köszönöm a válaszokat.



Utolsónak: te is ivartalanítsd,ha nem vagy tenyésztő!

2009. máj. 25. 21:27
 9/12 anonim ***** válasza:
18%

Igen, itt is látszik: tudtad jól mi lenne a megoldás, de felelőtlen voltál. Én monmdtam egy véleményt, sajna igazam volt, magyarul elseszted, Ez kellemetlen volt, tehát jól le kell húzni a válaszomat mi?

odaadtad a kib@szott macskát? IGEN! Ettől kezdve SEMMI KÖZÖD hozzá!

2009. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyem is tudom... Ja de. Mutasd meg a gazdajanak a fejbelott anyamacskat, es kozold: latod, ot sem ivartalanitottak...
2009. máj. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!