Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elvigyem ide ivartalanításra?

Elvigyem ide ivartalanításra?

Figyelt kérdés
Ivartalaníttatni szeretném a nagymamám két nőstény macskáját, csak van egy kis gond vele. A kis városban, ahol lakik egy állatorvosi rendelő van és nem sok jót hallottam még az ismerőseimtől róla, pl nem ismerte fel a gennyes méhgyulladást, meg egy csomó mindenre azt szokta mondani, hogy ő inkább nem nyúlna hozzá, figyeljék meg még (pl. kiderült, hogy egyszer ezt azért találta ki, mert ő nyaralni akart menni és nem akart belekezdeni semmibe. Szegény állat sorsa meg amputáció lett, a "most még nem nyúlok hozzá" miatt stb.) Szóval megérdeklődte nekem a barátnőm, hogy mennyi lenne meg ilyesmi. Az hagyján, hogy drága, de két orvos van (ő meg a fia) és közölték, hogy szóljak jól előre, ha vinni akarom, és egy nap csak egyet vállalnak el. Én még ilyet nem hallottam. Jó, hogy jelentkezzek be, de hogy egy nap csak egyet csinál. Emiatt még bizalmatlanabb lettem. Én pesti vagyok, itt futószalagon megy az ivartalanítás, teljesen rutin műtét, a mi dokinkhoz volt már olyan is, aki csak beesett, hogy koplalt a macska, nem ér-e rá kipakolni, ha már itt vannak. Ezek meg csak egyet vállalnak egy napra, mintha nem is tudom, olyan ritkaság és bonyolult műtét lenne. Féltem tőlük a macskát. Utazgassak velük negyven fokban, vagy vigyem el ehhez?
2010. júl. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem vidd el másik dokihoz, biztos ami tuti :)
2010. júl. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak azért vagyok idegbajos, mert a legközelebbi, amiről biztosan tudom, hogy jó hely, két óra vonatozásra van. Ide pestre meg nem tudom felhozni, mert az öt óra, ráadásul ICvel annyi, amire macskát nem vihetek fel. De utálatos kocsi nélkül az élet. Lehet várok, míg anyámék is odalátogatnak aztán befűzöm őket vagy nem tudom.
2010. júl. 16. 14:09
 3/5 anonim ***** válasza:
egy nap egyet? az én macskámat 20 perc alatt kipakolták, ebben benne volt, hogy kijöttek érte a váróba, bevitték, majd altatták, műtötték, varrták és visszahozták a váróba....és nőstény macska
2010. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én is tök ledöbbentem, hogy egy nap egyet? Főleg, ha szólok mikor megyek. Nem értem, én is úgy tudom, hogy ez nem egy nagy dolog. Még nem utaztam oda, de azon gondolkodok mit szólna, ha megkérdezném milyen technikával csinálja, milyen varrat, hol vág mekkorát, mit szed ki. Lehet el is küldene a fenébe. :D
2010. júl. 16. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Azok alapján amit leírtál, még azt is megkérdőjelezem, hogy ezek igazi állatorvosok... Én biztos nem vinném oda a cicáimat!

Inkább utazgass velük, csak szerintem várj egy kicsit még vele, mert altatás után 40 fokban kér órát szállítani a macskákat nagyon veszélyes...

2010. júl. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!