Kezdőoldal » Állatok » Macskák » SEGÍTSÉG! Mit tegyek?

SEGÍTSÉG! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van 5 macskánk 1 nagy és 4 pici. A szüleim azt mondják hogy sok 5 macska és szerintem is az de nem ez a probléma. Hanem, apukámnak az ismerősének kéne egy macska de apukám rá beszélte hogy vigyen el kettőt. A nagy macska az enyém(lány macska), van agy pici cica annak baj van a szemével(fiú macska) de az a nővéremé, anyukámnak is van egy macskája ezek közül és övé egy(fiú macska). Maradt kettő egy lány és egy fiú. De nekem a fiú macska a szívemhez nőtt és őt nem szeretném odaadni. De úgy mondják hogy a viszel macskát akkor vigyél kettőt!

Ti mit tennétek a helyemben? Melyik macskát adnátok oda?

A válaszokat előre is köszönöm!


2011. júl. 29. 10:59
1 2
 1/18 Brigi ^^ ***** válasza:

A terv: Én a helyedben anyukádat próbálnám rábeszélni arra, hogy adja oda a macskáját meg azt a 3. lány cicust a vevőnek. :)

B terv: Ha nem egyezne bele, elvonulnék egy sarokba, egész nap bőgnék és a macskát simogatnám, majd elkezdenék nyafogni ;D

2011. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Köszi!! :)
2011. júl. 30. 09:45
 3/18 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy n sem adnám oda!!!Én a bőgést választanám nem muszáj 2 macskát vinnie az illetőnek van ha téll nincs más megoldás akkor rejtsd el őt valahova amíg el nem viszik a másikat.
2011. júl. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Brigi ^^ ***** válasza:
Egyébként hány macskát terveztek megtartani? Mert ha egyet (gondolom akkor az anyukát) vagy kettőt, akkor elég nagy esélye van, hogy a te cicádat is elviszik... (mert valószínű akkor a betegszemű macsek maradna az anyjával) és ilyenkor jobban jársz, ha elöbb odaadod, hogy ne nőjön mégjobban a szívedhez. :(
2011. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 macskát tervezünk Mert egy az enyém az anyacica egy a tesómé és egy az anyukámé.És nekem megtetszett még egy macska tehát nekem kettő:)
2011. júl. 30. 18:46
 6/18 Brigi ^^ ***** válasza:
Akkor msot megtarthatod a cicád?? :)
2011. júl. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát mivel a szülinapomon mondta el apukám hogy két macska megy és én nem szerettem volna ha elmennek talán(de csak talán ) a fehér cica megy Szofi.
2011. júl. 31. 11:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Felelőtlenek vagytok, gondolom nincs fogalmas róla, hogy mennyi "fölösleges" kiscicát altatnak el ebben a percben is, mert túl sok az árva macska. Ha el is tudjátok őket ajándékozni, gondolj bele, akinek odaadtátok a cicát, az meg menthetett volna helyette egy életet a sintértelepről. Az első dolog ha macskát tartasz az ivartalanítás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IVARTALANÍTÁS!!!!!!! Bár tudom ezzel semmit nem érek, naponta több millió cica születik, ezzel kitolják a többi cicát, és elaltatják őket. Sok kicsiből lesz a nagy. Most komolyan olyan nagy összeg az egy alkalomra? soha többet nem kell! Ha meg nincs rá pénz, ne tart macskát. Mellesleg, a gyerekek persze hogy nagyon megszeretik az aranyos kiscicákat. Szerintem tartsátok meg, de az is rossz lenne, mert ha felnő akkor közösül az anyjával, az még szörnyűbb lenne. Szóval ha nem ivartalanítjátok, nem ajánlok macskát!
2011. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Osztom az előttem szóló véleményét!!!
2011. aug. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
mondjuk ha eleve soknak tartják azt az öt macskát akkor még mindig jobb odaajándékozni valakinek mintha csak kidobnák az utcára vagy bevinnék a menhejre! de abban igazad van hogy ivartalanítani kell a cicusokat!
2011. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!