Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Na egy kis segítség?!

Na egy kis segítség?!

Figyelt kérdés

Sziasztok (:

az lenne a kérdésem hogy mi kell egy pici cicának? van már egy macskám azért izgulok hogy mi fog történni kettejük között. pici korában kaptam a másikat is (: és most szeretnék neki egy társat (: menhelyről hozom. (elvileg bevan oltva de elviszem orvoshoz) de mik kellenek egy ici pici cicának? 9 hetes. Mit tanácsolnátok?? másnak is volt ilyen hogy nagyobb cica mellé vittetek kis cicát? mik voltak a reakciók? tudtok tanácsot adni? (: köszi előre is.


2011. aug. 19. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is van 3 macskám. Harmadikat kicsin hoztuk ide de a másik két macskám a kezdeti féltékenységet legyőzve, egészen hamar megbarátkozott vele. Eleinte figyeld őket, nem bántja e, de elvileg egy kis macska nem vetélytárs egy felnőttnek, rendszerint eldől a rangsor már az első percben. Szerintem teljesen jól meglesznek.
2011. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szerintem anyáskodni fog felette (:

köszi a választ. és még azt kérdezném hogy 1 tálból etessem-e őket vagy eleinte külön-külön tálból? vagy milyen tanácsokat adnál? a mostani cicám is kicsi korától van meg. vele nem volt gond (: de h most 2 lesz. Miatta hozom ide,hogy játszanak stb. (:

2011. aug. 19. 19:22
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen külön tálból. Állatok többsége ösztönösen védi ami az övé, főleg az ételt. Lehet akaratlanul is odakapna...Külön tálat minden képen, meg persze eleinte a kismacskának, úgy is kölyök táp az ideális.
2011. aug. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

(ez 5 éve volt)

volt egy fiú cicám és a nővérem sunyiban hozott egy kis lány macskát.Az én cicám nem akarta befogadni a kis cicát több hétig.Kb 1 hónap után már együtt aludtak:),egészen addig amedigg az apukám el nem ütötte a kis cicát:( (persze véletlenül)

2011. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jajj szegény :S remélem hogy minden jó lesz (: menhelyes kis cica lesz (: amúgy mennyit "illik" adni ott?
2011. aug. 19. 20:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Mikor mi találtunk egy cicát és befogadtuk a másik nem tudta elviselni. volt, hogy a a nagymacskának a szájában volt a kicsi. egyik szomszédunk tanácsolta, hogy a kicsit rakjuk be a fürdőbe( ott semmiben sem tud kárt tenni) és mikor otthon vagyunk szoktassuk őket össze. mára elválaszthatatlanok...
2011. aug. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi(:
2011. aug. 19. 20:50
 8/12 anonim ***** válasza:

Az enyémek egy hét alatt összeszoktak, de most már barátok!!! (de egy hétig háború volt!)

Külön tálból mindenképpen, a nagy úgysem valószínű h hagyná h a betolakodó beleegyen az ételébe :)

2011. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Szerintem nem lesz gond,nekem is van 2cicum, az egyik 1 éves,másikat meg pont most nemrég hoztam 7-8hetesen.(ez lány cica,a kicsi). na a másik meg kandúr, ahogy előzőek írták,kezdeti féltékenység és teljesen elfutott tőle,de mostmár kiengedem játszani a kicsi cicát nagyon jól elvannak.! látszik h boldogok.
2011. aug. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat (:

kislány cicám van és kislányt is szeretnék ( nem szeretnék kis cicákat xd ) nagyon köszönöm (: remélem hamar össze szoknak? és még 1 kérdés: nem volt féltékeny a nagyobb cica h a kissebbel most többet foglalkozunk?? :O

2011. aug. 20. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!