Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baba és macska együtt megoldható?

Baba és macska együtt megoldható?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 1 éves nyugodt nem bújós cicánk, nem marad meg ölben és nem is szeret mellettünk aludni szóval ő úgy el van leginkább egyedül. A kérdésem az lenne, ha megjön a baba nem e lehet ettől agresszív majd a cicánk? Vagy mondjuk pont az ellenkezője, fog e magától be mászni a baba mellé az ágyba? Ezt nem nagyon szeretném főleg az elején nem. Ha velünk sem bújik a cįca, akkor valószínűleg a babához sem fog be feküdni vagy “kisajátítani” a baba holmikat? Ha volt valakinek erre példa, hogy a baba mellé járt aludni, le tudtátok róla szoktatni?
tegnap 19:51
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Macska függő
8 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem járt a baba mellé aludni. Messziről elkerülte.


Egy baba hangos, kiszámíthatatlan mozdulatokat tevő "valami", ami a macska számára inkább ijesztő, mint vonzó.

tegnap 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább kerülni fogja. A nyugalmat szeretik, egy baba meg sír, hangos.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igencsak fulladasveszelyes lenne megengedni, hogy egy ujszulott melle befekudjon a macska…

Nem is ertem erre hogy gondolhatsz :D

Nekem egy macskam es egy kutyam van. Amugy bemehetnek a gyerekszobaba is, de ha a kisfiam ott alszik, akkor nem.

Becsukom szepen az ajtot.

Egyebkent az elejen kerultek mindketten, most 1,5 eves a kisfiam es pont ez az idoszak, amikor mar o is elegge maceralja az allatokat; de valahogy ok imadnak a kozeleben lenni :D

Persze mindig resen vagyok, azt sosem engedem, hogy bantsa oket.

tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!