Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A párom szereti, ha a macskája...

A párom szereti, ha a macskája a takaró alatt, az ágyban alszik, engem meg zavar. Hogyan mondjam el neki, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Másnak is volt ilyen tapasztalata? Milyen megoldást találtatok?

ma 12:50
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
47%
Én kidobnám a csajt, ha ilyenek miatt problémázna.
ma 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%

#20:

De látod, még büszkék is rá, hogy ekkora suttyó parasztok. Ennyit a magyar társadalomról. Egy fertő az egész.

ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
84%
Megszoksz vagy megszöksz. Mást nem lehet tenni. Az ő otthona, az ő macskája, és egy régi szokásról van szó, amit nem fog felrúgni, csak mert neked nem tetszik.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
83%
A macska így szereti, a párod így szereti, te nem szereted. Szerintem kisebbségben vagy, és menj haza aludni, ha nem tetszik. AHogy az előző írta, ők így megszokták. Szépen állunk, még együtt se laktok, már dirigálnál, hogy mit kezdjen a macskájával... Egyébként, ha akarnátok se tudnátok kitenni a kis mocskot, mert a kutyának van gazdája, a macskának meg személyzete. Úgyis azt csinál, amit akar :)
ma 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
32%
Ilyen nőnek ne legyen keresnivalója egy kapcsolatban…
ma 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 NTBS ***** válasza:

Őszintén mond el.

De bármit reagál fogadd el.

ma 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!