Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A párom szereti, ha a macskája...

A párom szereti, ha a macskája a takaró alatt, az ágyban alszik, engem meg zavar. Hogyan mondjam el neki, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Másnak is volt ilyen tapasztalata? Milyen megoldást találtatok?

ma 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
A macska volt ott előbb feltehetőleg, így neked kell alkalmazkodni. Én inkább kibasznám a nőmet, minthogy a kutyámat kirakjam az ágyból.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Fontosabb egy házikedvenc a párodnál? Mert hűséges és mindig ott van veled, vagy miért?
ma 13:05
 3/26 anonim ***** válasza:
60%
Mert családtag. Mivel te vagy a betolakodó, így alkalmazkodj te.
ma 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
58%
Őszintén. Felesleges ezt haborzni-ragozni. Ha megsértődik, legalább tudod, hogy hányadán álltok. A macska fontosabb nálad :D
ma 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Szerintem kompromisszumok kellenek. Már miért lennék "betolakodó", ha egyszer én vagyok a párja? :)) Nem is lakunk még együtt, csak akkor kellene megoldás, amikor én alszom nála. Azzal nincs különösebb bajom, hogy az ágy végében a paplan tetején alszik, de zavar, ha bemászik.
ma 13:16
 6/26 anonim ***** válasza:
56%
Ugye tisztában vagy azzal, hogy a macskát lesz a legnehezebb meggyőzni arról, hogy ne aludjon ott. A macskák makacsabbak, mint egy öszvér. Ha kitiltod valahonnan, ahova eddig bejárása volt, üvölteni fog egész este. Inkább hagyd a cicát 😅
ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Nálam az állat családtag. A gyereket se egrecíroztatnám a párom kedvéért. Az 1-essel értek egyet, neked kell alkalmazkodni a meglévő családtaghoz. Te vagy ott a betolakodó, ne akard az ott lakót megváltoztatni. Mi lenne, ha hozzád is menne valaki és kibaszna téged az ágyból? Remélem a párodnak lesz annyi esze, hogy nem enged a picsogásodnak. Ha nem tetszik húzz el!
ma 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%
Ott se laksz még aztán már dirigálni akarsz? Sajnálom a nődet, hogy ilyen pasija van. Remélem talál jobbat nálad.
ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
84%

A macska nem kutya. Nem tudod sem oda, sem leszoktatni. Azt ő választotta.

"Szerintem kompromisszumok kellenek."

Hát tessék, akkor köss.

Ja, hogy te nem akarsz, a párod tegye meg érted..

ma 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
85%
Bár az én kutyám nem mászik fel az ágyra, de 15 éve a hálószobában alszik (és mostanában horkol is). Ha azt mondaná a párom, hogy nem aludhat többet a hálóban, mert őt zavarja, akkor én is szóvá tenném (igen, tudom téged nem zavarna, ha csak az ágy mellett aludna).
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!