Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A párom szereti, ha a macskája...

A párom szereti, ha a macskája a takaró alatt, az ágyban alszik, engem meg zavar. Hogyan mondjam el neki, úgy hogy ne bántsam meg?

Figyelt kérdés
Másnak is volt ilyen tapasztalata? Milyen megoldást találtatok?

ma 12:50
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
65%

#6 az semmi, de még a fenyegetve érzi magát, mert szemétkednek vele, elkezd odapisilni bosszúból 😄

Úgyhogy vigyázz, mit teszel a cicával 😄

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

Tehát a csaj saját lakásában, a saját ágyában te akarsz szabályokat hozni.

Nem, neked kötelességed alkalmazkodni. Neki meg nálad, a saját ágyadból kitilthatod a macskát. Ha meg összeköltöztök, na akkor lehet elkezdeni kompromisszumról beszélni, bár ebben nincs szerintem. Ha én összejövök valakivel, nem árulok zsákbamacskát, nem titkolom, hogy ők az életem részei és azok is maradnak. Akinek ez nem tetszik, annak kívül tágasabb. Ha meg közösen vállaljuk, na akkor hozunk együtt szabályokat.

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy meg ha együtt se laktok, ez nem párkapcsolat, csak járogatás.
ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim válasza:
86%

Hát ne is haragudj, de a macska csak egy védtelen állat. Szomrorú is lenne, ha minden állatot kiraknának, csak mert a gazdája aktuális párjának nem tetszik...

Ha neked nem tetszik így a párod, akkor te miért vagy vele? Fogadd el, hogy ő így szereti, és ehhez szokott hozzá. Neked sem kötelező ám vele lenned.

Ha nálam lenne így, én biztos nem kötnék kompromisszumot senkivel sem, hogy hogyan kellene a saját, szeretett állatommal bánnom, meg hogy hol aludhat/tartózkodhat.. ha nem tudod ezt elfogadni, akkor majd lesz más, aki igen. Ennyire ne tedd már magad magas polcra.

ma 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Én vagyok a csaj ebben a helyzetben, a pasimnak van macskája. Kedvelem, simogatom, játszok a cicával, a lábamon is aludt, egyetlen egy dolog zavar alvás közben, ha bebújik a paplan alá. Ennyi.
ma 13:40
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Kirakod, két perc múlva visszamegy. A gazdája sem tud hatni rá.
ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
79%
A macska volt ott előbb. Ha gyereke lenne, fel sem merülne, hogy ki alkalmazkodjon kihez.
ma 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Kérdező, te egy hülye kényes p....csa vagy! Keress olyan pasit, akinek nem alszik a macskája a takaró alatt. Remélem a pasas otthagy téged a francba. Ha már most intézkedsz a lakásában, mi lesz később. kis hülye...
ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
43%
Nyugodtan megmondhatod, hogy ez téged zavar, próbáljatok valami megoldást keresni együtt. Például aludjatok nálad.
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
36%
Ennyi prosztó válaszolót... édes Jézus gyere le...
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!