Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyers darált csontoshús a...

Nyers darált csontoshús a legjobb táplálék a cicának?

Figyelt kérdés

Ezek a nyerskosztos menük, amibe minden bele van darálva, csont, porc, belsőség, vannak hozzáadva vitaminok, étrend kiegészítők.

Ez lenne a legjobb a cicáknak?

Az első két cicámat bolti kajákra szoktattam, az egyik inkább tápos, a másik inkább konzerves.

Gondolkodtam, hogy most a harmadik cicát mire állítsam rá.

Még tápszeres. Mi lenne neki a legjobb? Vagy főtt koszt? Vagy maradjak a bolti kész ételeknél, mert abban minden benne van és teljes értékű?


aug. 24. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Bolti kaja, inkább a száraz .
Bolti kaja, inkább a konzerv.
Bolti kaja, vegyesen száraz és konzerv.
Nyers koszt
Főtt koszt
22 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából ez cica függő.

Az,hogy mi a legjobb neki, és az,hogy mi az amit elfogad nem biztos,hogy egyezik. Ráadásul megoszlanak a vélemények az emberek közt is erről,hogy száraz,nyers,konzerv stb..

Nekem a cicám a tenyésztőnél prémium száraz tápot evett főleg, illetve konzervet napi 1x.

Amikor elhoztuk, a tenyésztő mondta,hogy száraztáp legyen előtte 0-24ben, illetve napi egyszer lehet neki adni egy fél konzervet,vagy főtt husit pl répával.

Na az én macskám úgy döntött,hogy Ő nem hajlandó konzervet/alutasakosat/húst enni, szóval csak száraztápot kap. :)

Nasizni szokott szárított csirkemellet,vagy néha-néha halat(azt hajlandó megenni a húsok közül) de a fő tápláléka a száraz. Nyilván minőségit kap belőle, teljesen egészséges cica.:) Ezt szereti, ezt is eszi, illetve a cicáknak fontos,hogy rágjanak, például a fogkő miatt is, szóval a csak konzerv opció annyira nem megfelelő.

aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!