Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 napos kiscica, nem jött...

1 napos kiscica, nem jött érte az anyja, egy éjszakát kint volt, hideg volt a teste, mennyi esélye van?

Figyelt kérdés

Forró vizes palackot tettünk mellé és tápszerrel etetjük 2 óránként.

Magától szívja a fecskendőt és már felmelegedett, de tüsszög, gondolom a hidegtől, hogy kihűlt kicsit szegény.


aug. 21. 12:48
1 2 3 4 5
 41/47 anonim válasza:

Ó szegényke, nagyon sajnálom :'(

Te mindent megtettél, amit csak lehetett, törödtél vele, vigyáztál rá és ez sokkal több mint amit a legtöbb ember megtett volna. Te jó ember vagy!

De legalább rövid kis életét szeretetben tölthette és biztonságban és ezt neked köszönheti. És ez nagyon fontos, mert amíg élt gondoskodást kapott. <3 Nem pedig pl az út szélén halt meg egyedül mint sok szerencsétlen állat. :'(

szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én is ezzel próbálom magamat vigasztalni, hogy legalább szeretet vette körül az utolsó pillanatáig😥

Illetve azzal, hogy láthatóan jól érezte magát, ahogy pislogott rám és eldorombolta magát, ahogy tekergett az ölemben, bújt, dagasztotta a tenyeremet, Istenkém, olyan kis édes volt, úgy szerettem volna még sokkal több szeretetet és törődést adni neki sok éven át😥💔

szept. 8. 15:12
 43/47 A kérdező kommentje:

Itt van a kis gyöngyszeműm 🥺💔😢


[link]

szept. 8. 15:15
 44/47 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos, szép kiscica volt. 😔❤️
szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

Úgy hiányzik, olyan szívmelengető nézése volt 😥💔


Mindennek ellenére, újra megtenném. Akkor is, ha tudom, hogy ugyanígy járna a következő is, és az azutáni is, úgy is, hogy tudom, mennyire fáj elveszíteni főleg ilyen korán.

Ha akkor nem hozom haza, nem bírtam volna tükörbe nézni, hogy hagyom meghalni, csak mert nincs sok esélye. Minden állat megérdemel egy esélyt és néhány boldog pillanatot, törődést és szeretetet, amíg ezen az elcseszett világon van, mert ők a mi felelősségünk...

szept. 8. 18:56
 46/47 anonim ***** válasza:

Én mondtam, hogy ne élje bele magát nagyon szegény, pont ezért, de ugye egyből le kell pontozni, mert biztos hater vagyok.

Sokkal nehezebb így elengedni főleg, hogy a kritikusabb időszakokon még át se ment.

Anyuka macska legyen a priorizáció legközelebb akár a föld alól is előszedve, vagy pót cica, mint még az elején írtam, hogy Őt kell elő keríteni.

Viszont akkor is benne van a pakliban, hogy esetleg eleve betegséggel született.

Én nagyon sajnálom a cicát, Te tényleg mindent megtettél érte, de az anyukáját nem tudod helyettesíteni azt lássuk be.

Egy másik anya cica vehette volna magához.

Az anya cica vagy pót cica kell elsődlegesen, az a legegyszerűbb is és sokkal nagyobb az esélye, hogy túl éli, mint írtam is előzőleg.

De lehet ezt is le pontozni, csak hát a Kérdezőnek fáj jobban elengedni, ha bele ringatjátok, hogy fix okéban lesz anyuka nélkül.

szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Oké. Akkor elmondom a sztorit.

Menhelyen dolgozom. Oda vitték be az 1 napos kismacskát, mert az anyja világgá rohant a tűzijátékban.

A menhelynek nincs kapacitása újszülött kutyára, macskára, altatás várt volna rá.

Én meg a fejembe vettem, hogy megpróbálom felnevelni, hazavitték ideiglenesbe. De ha nem is felnevelni, legalább pár szép napot varázsolni neki, amíg ezen a sz.r világon van.

17 sikerült. Igen, szar meg hiányzik, de örülök, hogy nem egyből altatva lett, esélyt se adva neki.

szept. 11. 20:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!