Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 napos kiscica, nem jött...

1 napos kiscica, nem jött érte az anyja, egy éjszakát kint volt, hideg volt a teste, mennyi esélye van?

Figyelt kérdés

Forró vizes palackot tettünk mellé és tápszerrel etetjük 2 óránként.

Magától szívja a fecskendőt és már felmelegedett, de tüsszög, gondolom a hidegtől, hogy kihűlt kicsit szegény.


aug. 21. 12:48
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%
Így is-úgyis el kéne vinni orvoshoz, ő majd megmondja, mit lehet még tenni érte.
aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Kérj egy állatorvostól receptet tápszerre!

Tiszta plüsst rakj mellé, akkor ahhoz fog bújni, hiányzik neki az anyameleg és a bújásélmény. A kisbabák sem a meleg miatt bújnak az anyjukhoz.

Nagyon ügyes vagy, hogy így életben tartod!

aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 A kérdező kommentje:

Az normális, hogy olykor 4-5 milliket bevág? A "nagykönyv" szerint egy étkezés 1 hetes korig az 2-3 milli.

Meg néha egy óra után újra kér enni, néha meg 3-4 órát átalszik és úgy keltem fel.

aug. 27. 01:53
 24/47 A kérdező kommentje:

Ma egy hetes és most megmértem, 100gramm. De ez születési súly, a nagykönyv szerint.

Valami nincs rendben vele?

aug. 27. 08:11
 25/47 A kérdező kommentje:
Pedig méretre kétszer akkora, mint egy naposan. Biztos, hogy nőtt.
aug. 27. 08:18
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden cica egyforma méretű, ő talán egy kisebb. Vannak olyanok, akik felnőtten is csak 2-3 kg-osak, meg olyanok is, mint az én cicám volt (sajnos már nem él), 4-5 hetesen volt 650 gramm, felnőtt korára meg 7 kg-os lett. :)
aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:

Köszi, remélem akkor nincs baj.

Mert amúgy láthatóan fejlődik, van étvágya. Akkor talán nincs baj.

aug. 27. 19:29
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig gyarapszik, teljesen jó.

Kisbabáknál is van egy nagykönyv szerinti sztenderd, aztán az én gyerekeim még véletlenül se olvasták el azt a nagykönyvet :D

Itt nálunk most van egy 12 hetes mentett cica, ő kétszer akkora, mint kellene lennie.

aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:

Az baj, ha én ébresztem, szinte mindig?

Nem kel magától, viszont, ahányszor megébresztem eszik sokat, kapar a cumiért. Csak nem tudom, miért nem ébred magától?

Vagy nem kéne zargatnom? De egyszer 4 órán át nem keltettem és akkor meg nagyon sokat evett, alig bírtam megnyugtatni, hogy elég lesz, akkora hasa volt.

Nem tudom mi a jó :/

aug. 30. 15:31
 30/47 NTBS ***** válasza:
Szépen fejlődik. Ügyes vagy.
aug. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!