Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 napos kiscica, nem jött...

1 napos kiscica, nem jött érte az anyja, egy éjszakát kint volt, hideg volt a teste, mennyi esélye van?

Figyelt kérdés

Forró vizes palackot tettünk mellé és tápszerrel etetjük 2 óránként.

Magától szívja a fecskendőt és már felmelegedett, de tüsszög, gondolom a hidegtől, hogy kihűlt kicsit szegény.


aug. 21. 12:48
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
86%

Reméljük a legjobbakat, de az anyukáját még mindig elő kellene keríteni.

Ha látod a környéken esetleg vidd ki óvatosan, hogy nyávogjon neki, az anyja meg meghallja.

Lehet elfelejtette az anyja hol hagyta.

De az lenne a legjobb, ha az anya cicát haza vinnétek hozzá.

aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Én idős vagyok, és mar nem lehet macskám. De most láttam egy videót a neten, és elsirtam magam, annyira aranyos. Remélem a te cicád jól van! Ha van egy kis időd, nézd meg ezt a videót, és ha valaki nem tudja anya nélkül nevelni a kiscicákat, akkor ebből a videóból sokat tanulhat. Mindent nagyon jól látni, angolul van, de érthető az egész! A videót ezen a cimen találod: Kit kat playroom kitten naming and bottles /a you tube-on van!/
aug. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit: ezek a kiscicák 10 naposak, nincs mama,és 2-3 óránként kell őket etetni.
aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Szia. Igen, még jól van.

Mindjárt megnézem a videót, de közben az jutott eszembe, hogy ilyen melegben is kell neki a melegítő vizes palack?

Nem ám hőgutát kap.

Bár van hely, de ő mégis a palackhoz bújik, gondolom, odébb menne, ha melege lenne, nem?

aug. 24. 22:12
 15/47 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy a meleg miatt bújik a palackhoz. Próbálj betenni mellé valami puha plüss vagy szőrmefigurát. Még idősebb korban is szükségük van rá, hogy hozzábújhassanak valamihez vagy valakihez.
aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:
Oké
aug. 24. 23:02
 17/47 A kérdező kommentje:
Köszi
aug. 24. 23:02
 18/47 anonim válasza:
100%
Nagyon drukkolok nektek, nagyon szép tőled hogy gondoskodsz egy elárvult kis lényről!
aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
Ma 5 napos és ma leesett a köldök csonkja. Már dorombolni is hallottam, meg fetreng az ölemben közben.
aug. 25. 18:58
 20/47 A kérdező kommentje:

Mivel lehet még növelni az esélyeit?

Lehet ennyi idős cicának adni valami immunerősítőt vagy plusz vitamint vagy kell egyáltalán tápszer mellé?

Trixie tápszert kap. Csak ez volt a boltban, nem tudom, hogy elég jó-e vagy van-e különbség a tápszerek között.

aug. 25. 21:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!