Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 napos kiscica, nem jött...

1 napos kiscica, nem jött érte az anyja, egy éjszakát kint volt, hideg volt a teste, mennyi esélye van?

Figyelt kérdés

Forró vizes palackot tettünk mellé és tápszerrel etetjük 2 óránként.

Magától szívja a fecskendőt és már felmelegedett, de tüsszög, gondolom a hidegtől, hogy kihűlt kicsit szegény.


aug. 21. 12:48
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem baj, ha felébreszted. Az anyamacska és tesók mellett több inger érné és valószínű gyakrabban felébredne magától. A kislányom aluszékonbyá vált, amikor apadni kezdett a tejem, ott követtem el a hibát, hogy teljesen igény szerint szoptattam, de 3 hónaposan elfelejtkezett az éhségről, annyira érdekelte a külvilág, de így 6-7 óra is eltelt egy-egy szopi közt, emiatt kezdett apadni a tej és ő meg aluszékony lett. Szóval én azt javaslom, 3-4 óránként etesd meg, ébreszd fel.
aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
#31 Akkor jól gondoltam, hogy nem várok 3 óránál tovább, valahogy úgy éreztem, ezt kell tennem.
aug. 31. 19:32
 33/47 A kérdező kommentje:
Valami nem stimmel. Valami nem jó. Ma két hetes és még mindig csak 100 gramm😐 Pedig eszik és dorombol és az egyik szeme tegnap kinyílt 🥹
szept. 3. 18:17
 34/47 A kérdező kommentje:
Ma rendeltem neki másik tápszert, ami zsírosabb és több a fehérje.
szept. 3. 18:17
 35/47 anonim ***** válasza:
Drukkolok! A kecsketej sem biztos, hogy rossz ötlet. Ismertem állatvédőket, akik kifejezetten babaállatokat mentettek és kecsketejet adtak a kiskutyáknak.
szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:

Üdv mindenkinek.

A csöppség ma reggel, 18 naposan, minden előjel nélkül örökre megpihent😔💔

szept. 7. 13:54
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Részvétem. 😔
szept. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Eléggé megviselt. Napról napra nőtt bennem a remény, hogy talán mégis sikerül megmenteni😔💔

Csak az volt a fura, hogy 1 hetesen és 2 hetesen is a mert súly 100gramm volt, hogyhogy nem nőtt a súlya, miközben a hossza nőtt. Talán mégis volt valami baja.

De így előtte semmi nem volt éjjel 3-kor még evett, dorimbolt, aztán 6-kor meg már nem evett, csak nyöszörgött és elhagyta magát. Aztán vele voltam a végén, az ölemben szerető kezek között volt.

Először nyöszörgött, aztán csak feküdt az ölemben, de a végén megint egyet egyet felsírt, mintha tudta volna , hogy meg fog halni és mintha félt volna tőle, aztán egyre ritkábban vett levegőt, míg végül már többé nem😢💔

szept. 8. 03:46
 39/47 A kérdező kommentje:

Igazából pont úgy nyöszörgött, mint amikor aznap hazahoztam.

Anyukám szerint már akkor is haldoklott, csak sikerült visszahozni. De másodszor már nem. 😔💔

szept. 8. 03:55
 40/47 A kérdező kommentje:

Amúgy rokonom nevelt már fel 1-2 napos kismacskát sima bolti dobozos 1,5%-os tehéntejen.

Igaz, hogy 25-30-ból 2 élte túl, de akkor is ez azt jelenti, hogy ha túl akar élni egy cica, akkor a legbénább módszerrel is túléli.

Ha meg valami porszem akadt a gépezetbe, akkor tehetünk bármit. Ha most valamit jobban csinálok és valami folytán mégis sikerült volna túlélnie, lehet, hogy később lett volna valami baja, vagy 1-2 évesen jött volna ki valami.

Szerintem.

Igazából magamat győzködöm, remélem mindent megtettem😭💔

szept. 8. 04:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!