Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek abban a helyzetbe...

Mit tennétek abban a helyzetben, ha a szeretett háziállatotok (cica) más figyelmetlensége miatt kiugrana az ablakon és elütné egy autó, meghalna?

Figyelt kérdés

A szitu az volt, hogy az állat gazdája nem volt otthon, a barátnője nála volt és takarított (nem laknak együtt, csak nála volt). A lány kinyitotta az ablakon, amin nem volt szúnyogháló, a cica kiugrott rajta, mert nem figyelt vagy nem tudom...A cica benti, sosem volt kint, eltűnt. Keresték, mikor a gazdi hazaért, de nem lett meg. Pár napra rá volt egy post róla a neten, hogy elütötték és el kellett altatni.


Ha ti lennétek a gazdi helyében, mit tennétek?



júl. 21. 21:18
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Most miért tartunk a gyereknél??? ...nem én takarítottam, hála Istennek semmi közöm ehhez a bagázshoz, a lépcsőházban történt, ennyi.
júl. 21. 22:20
 12/21 A kérdező kommentje:
Amúgy de igen, beszáll a gyámügy, keményen. Nagy eséllyel el is veszik a gyereket, tudom, mert dolgoztam ilyen helyen.
júl. 21. 22:24
 13/21 anonim válasza:
37%
Ha még mindig együtt látod őket holnap akkor a csávó egy papucs.
júl. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ennyiből nem lehet megmondani. Pl. le volt beszelve az, hogy a barátnő egyedül lesz a lakásban? Mióta járt oda? Máskor is volt ott egyedül? Tudott arról, hogy azt az ablakot a macska miatt nem szabad kinyitni?

Mert lehet egyszeri oda nem figyelés de lehet az is, hogy annak ellenére nemigen érdekelte a macska védelme, hogy tudta, a gazdának fontos, nem gonoszsagbol, hanem azért, mert mondjuk az ő értékrendje mas.

júl. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Ezeket nem tudom, ritkán van itt pár napra, kb. havonta szoktam itt látni ezt a csajt.
júl. 21. 22:40
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Én sosem bocsátanám meg neki, ennyire következetlen hülye b.rom nem lehet senki, ha meg mégis akkor semmi keresnivalója az életemben. Akinek van egy csepp esze nem csinál ilyet véletlenül sem.
júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor is a gazda felelőssége, hiaba a csajom, akkor se bízok rá, ha tudom, hogy ennyire se tud odafigyelni. Azóta már van új macskájuk amúgy. 1 hónap telt el...sztem a gazdájat se viselte meg úgy igazán.
júl. 22. 07:14
 18/21 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz olvasni?? A szomszédaimról van szó és nem gyerekről volt szó. Te vagy az agyhalott, ha még ennyit se tudsz értelmezni, ülj vissza az iskolapadba :D
júl. 22. 07:32
 19/21 anonim ***** válasza:
Hát ha meg is tudnék bocsájtani neki akkor nagyon nehezen. Emiatt talán nem szakítanék egyből, de egy ideig nem keresném a társaságát az fix.
júl. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha már van másik macska, akkor biztos megbékültek.

Én állatszerető vagyok de már bocsánat.. egy macskát/ cicát ne hasonlítsunk már egy gyerekhez.

Biztos volt belőle veszekedés.

De már valószínű jobban vigyáznak az új cicára.

júl. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!