Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tennétek abban a helyzetbe...

Mit tennétek abban a helyzetben, ha a szeretett háziállatotok (cica) más figyelmetlensége miatt kiugrana az ablakon és elütné egy autó, meghalna?

Figyelt kérdés

A szitu az volt, hogy az állat gazdája nem volt otthon, a barátnője nála volt és takarított (nem laknak együtt, csak nála volt). A lány kinyitotta az ablakon, amin nem volt szúnyogháló, a cica kiugrott rajta, mert nem figyelt vagy nem tudom...A cica benti, sosem volt kint, eltűnt. Keresték, mikor a gazdi hazaért, de nem lett meg. Pár napra rá volt egy post róla a neten, hogy elütötték és el kellett altatni.


Ha ti lennétek a gazdi helyében, mit tennétek?



júl. 21. 21:18
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
29%
Megverném és többet nem kellene, hogy oda jöjjön.
júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem direkt csinálta gondolom...ezért nem ütheted meg, főleg pasiként egy nőt ez nagyon durva. Ok, ha veszekedsz vele egy sort vagy ilyesmi, de megverni??
júl. 21. 21:28
 3/21 anonim ***** válasza:
50%

Biztos nagyon sajnálnám a cicám ,de mit lehet tenni.


Ez mind a kettőjüknek rossz.


Ezért nem bontanék fel egy kapcsolatot.

Ha igen, akkor az mem is volt igazi.

júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Nyilvánvalóan nem direkt tette.

Egyebet nem lehet tenni, túl kell lépni a dolgon, barátságot ezért én sem szakítanék meg.

júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
44%
Megölni a macskát nem durva?
júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Lehet én is megverném. Nagyon mérges lennék. Imádom a macskámat. Az biztos, hogy nem lenne többet a barátnőm.


Amúgy meg érdekes hogy nem volt se szúnyogháló, se macskaháló. Nekem még rács is van rajta oldalt, ha bukóra nyitom ki akkor védve legyen. A gazda is hibás volt. Ha valóban szerette volna azt a macskát akkor legalább egy szaros szúnyoghálót rakott volna fel.

júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

Bennem erős kérdéseket vetnek fel. Nálam a macska családtag. értem én,hogy nem szándékosan csinálta, de ha figyelmetlenségből a gyereket engedné autó elé, vagy csak egy gyerekre nem figyelnek és baja lenne? Nyilván függ attól,hogy milyen komoly a kapcsolat, de ha nem élnek együtt az azt jelenti,hogy még nem igazán... Nálam válóok lenne.

#6 nálunk sincs szúnyogháló, mégis tudunk arra figyelni,hogy ne ugorjon ki a macska...

júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

5#

Nem megölte.. eszébe sem jutott hogy kieshet.


Addig is ott volt.. addig se ment fel az ablakba.

Sajnos ezek a véletlenek

júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Nem annyira komoly kapcsolat, ez talált. De ha nem direkt csinálta, miért kéne szakítani? Abban igazatok van, hogy a gazda is hibás, de akkor miért bízza rá az állatot? A gazdája felelőssége elsősorban az állat és nem kéne akkor más nyakába sózni...akinek lehet nincs is macskája, azt se tudja mire kell figyelni.


Gyerekük nincs, remélhetőleg nem is lesz, de ha a gyerek esne ki az ablakon, akkor jönne a gyámügy, a szülő meg a dutyiba menne.

júl. 21. 22:14
 10/21 anonim válasza:
38%
Ha a gyerek kiesik az ablakon a gyamügy nem jön hanem jön a börtön. Miért beszélsz úgy mintha nem te lennél az aki takarított?
júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!