Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tavaly a határból hoztam haza...

Tavaly a határból hoztam haza egy kiscicàt.Tehàt 1 ève nàlunk van.De nem szereti a simogatjuk.Van két gyerekünk is.Ők is imádjàk.De olyan sosincs,hogy magától a làbunkhoz dörgölődne.Nagyon ritkán engedi simizni magát.Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

júl. 21. 07:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
76%

Lakott területektől távol is rengeteg a házi macska, és a legtöbb nem az ordas színű, ergo azoknál fel sem merülhet, hogy vadmacska lehet, legfeljebb vad macska.

Volt már szerencsém vadmacskát látni, de arról pillanatok alatt felismerhető volt, hogy az "más". El is tűnt néhány másodperc alatt, még távolról sem tűrte az ember közelségét.

júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
9%
Tehát ha találunk egy vadon született macskát,nyugodtan vigyük haza,legfeljebb évekig kerülgetünk egy vad természetű,antiszociális rohadékot...🙂
júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem vadmacska.😁A mögöttünk lévő határból hoztam haza. Szóval laknak ott azért. Barna színű tigris mintás.
júl. 22. 10:58
 14/18 A kérdező kommentje:
Amúgy szeret minket,nagyon jól érzi magát.Csak fura hogy ő ilyen tàvolsàgtartó.Van egy másik cica nàlunk ő csak úgy betèvedt ide.Nem akar elmenni.Nah ő pont az ellentetje.De akkor megnyugodtam,hogy ez a barna cicàm ilyen.
júl. 22. 11:03
 15/18 anonim ***** válasza:
Honnan vagy biztos benne, hogy nem vadmacska?
júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Onnan,hogy láttam már élőben is vadmacskát. Az enyém tömegmacska. Amúgy fiú. :-)
júl. 22. 14:57
 17/18 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mennyi idősek a gyerekeid? Bizonyos macskák nem szeretik a gyerekek sivalkodását, hangoskodását, zajongását, vagy ha nem ugy nyulnak hozzájuk, ahogy kell. A gyerekeknek meg kell tanitani, hogy viselkedjenek a macskával. USa-ban nem adnak ki macskákat tenyésztók, és áll atmentők sem, ha a gyerek még kicsi, kb. nyolc éves kortól már igen. Más országokban is igy van, tudom, mert 15 évig dolgoztam ilyen területen.Néhány macska elviseli ha nyuzzák, mert ilyen a természete, de stresszben él.
aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
8 és 11 èvesek. Nem csak tőlük húzódik el,tőlünk is. Ő tènyleg ilyen fajta.Nagyon szeretjük,alkalmazkodunk hozzà.Ha ő ilyen, akkor ilyen.
aug. 24. 01:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!